Neler Yeni

Hayla geri dönüş alamadım?

ardaakahs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Arda Teksin
Bundan 2 gün önce steelseries prime mousem bozuldu ve garanti belgesindeki numarayı aradım bana bir yurtiçi kargo kodu verdiler ve oraya gondermemi istediler aynı gün içinde kargoladım ve 2 gün önce ellerine geçtiğini takip kodundan gördüm ama hayla geri dönüş almadım ne yapmam gerekmektedir?

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
509
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Bundan 2 gün önce steelseries prime mousem bozuldu ve garanti belgesindeki numarayı aradım bana bir yurtiçi kargo kodu verdiler ve oraya gondermemi istediler aynı gün içinde kargoladım ve 2 gün önce ellerine geçtiğini takip kodundan gördüm ama hayla geri dönüş almadım ne yapmam gerekmektedir?
1 haftayı bulur o. Gönderdiğin yer ile görüşmeyi denedin mi?

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Ahmet
Beklemen gerekmektedir. 2 gün olmuş bu gibi durumlarda uzun sürüyor süreç ellerine ulaşmış işte sonrası onlarda.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
509
İsim
Ahmet Melih Alemdar

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
509
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Hocam ne demem gerekiyor? nerden bilecekler benim gönderdiğimi
Onlar ürünü alırlar, tamir ederler, sana geri kargolarlar. Aramazlar zaten, denk gelmedim hiç. Merak edecek bişey yok. Eğer durumunu merak ediyorsan ara, onlar senden gerekli bilgileri isterler, son durumu görürler orada.

ardaakahs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Arda Teksin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onlar ürünü alırlar, tamir ederler, sana geri kargolarlar. Aramazlar zaten, denk gelmedim hiç. Merak edecek bişey yok. Eğer durumunu merak ediyorsan ara, onlar senden gerekli bilgileri isterler, son durumu görürler orada.
Hocam merhaba bugün aradım fakat bana dedikleri şu "Hasar raporu ile trendyola başvurmanız gerekmektedir" 1 haftadır değişim için bekliyıorum adamın dedikleri bu.

Mert

80+ Silver
Hocam merhaba bugün aradım fakat bana dedikleri şu "Hasar raporu ile trendyola başvurmanız gerekmektedir" 1 haftadır değişim için bekliyıorum adamın dedikleri bu.
Trendyol’a başvurdun mu?

ardaakahs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Arda Teksin
Trendyol’a başvurdun mu?
Trendyoldaki satıcıyla konuştuğumda yetkili servis numarasının garanti belgesinde bulunduğunu söyledi orayı arayın dedi böyle bir olay yaşadım 15 gün geçtiği içinde iade talebi açamıyorum ne yapmam gerekmektedir?

Mert

80+ Silver
Trendyoldaki satıcıyla konuştuğumda yetkili servis numarasının garanti belgesinde bulunduğunu söyledi orayı arayın dedi böyle bir olay yaşadım 15 gün geçtiği içinde iade talebi açamıyorum ne yapmam gerekmektedir?
Servisten değişim raporunu al, satıcıya ilet. Bunu da direkt Trendyol üzerinden yap.

ardaakahs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Arda Teksin
Servisten değişim raporunu al, satıcıya ilet. Bunu da direkt Trendyol üzerinden yap.
Hocam servis kargoya vermiş bile ve bana değişim raporu yerine hasar raporu dediler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kargo elime varınca şu şekildemi talep açmam gerekiyor?
1715320499483.png

Top Bottom