Neler Yeni

Hazır sistem mi, tek tek toplamak mı?

Hangisi?

• Tek tek indirimli toplama

Oylar: 10 32.3%
  • Hazır sistem

Oylar: 21 67.7%

• Oy kullanan toplam üye
    31

HayLo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Umo
Çözüm basit; Hazır sistem al ama montaj yapılmasını isteme :peepokalp::peepokalp::peepokalp::hackerman:

Darkleave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Burak
Çözüm basit; Hazır sistem al ama montaj yapılmasını isteme :peepokalp::peepokalp::peepokalp::hackerman:
Öyle seçenekler pek yok maalesef. Mesela itopya, gaminggen yapmıyor. En azından bana öyle cevap verdiler.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,528
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
823
İsim
umut şahin
Arkadaşlar merhaba herkese. Başlıkta da belirttiğim gibi sizce tek tek mi toplamalıyım yoksa hazır sistem mi almalıyım?

Bu soruyu sormamdaki ana sebep hazır sistemlerdeki stok anlık olarak bitiyor. Yani çıktığı zaman işte olabilirim ya da haberim olmayabilirse ortada kalırım. Belki hazır sistemde daha yüksek parçalar olacak tama tek tekte ise istediğim veya kaliteli parçalar olacak.

Tek tek toplama ise uzun sürecek indirimleri kovalamam lazım, yukarıdaki stok problemi bunda da olacak ama en azından seçeneğim fazla olacak.
Ek olarakta sistemi kendim toplamak istiyorum uzun süredir arkadaşlarıma topladım ancak kendime hiç toplamadım. Bu hazzı yaşamak istiyorum.
knkm hazır sistemler daha uyguna denk geliyor

Darkleave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Burak

Darkleave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Burak

seloyldz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
seloyldz
Arkadaşlar merhaba herkese. Başlıkta da belirttiğim gibi sizce tek tek mi toplamalıyım yoksa hazır sistem mi almalıyım?

Bu soruyu sormamdaki ana sebep hazır sistemlerdeki stok anlık olarak bitiyor. Yani çıktığı zaman işte olabilirim ya da haberim olmayabilirse ortada kalırım. Belki hazır sistemde daha yüksek parçalar olacak tama tek tekte ise istediğim veya kaliteli parçalar olacak.

Tek tek toplama ise uzun sürecek indirimleri kovalamam lazım, yukarıdaki stok problemi bunda da olacak ama en azından seçeneğim fazla olacak.
Ek olarakta sistemi kendim toplamak istiyorum uzun süredir arkadaşlarıma topladım ancak kendime hiç toplamadım. Bu hazzı yaşamak istiyorum.
Şuan için hazır sistem daha mantıklı gibi

Darkleave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Burak
Fiyatlar 2 3 aya uber zamlanmaz ise; Hazır sistemde stok kalmazsa bana, parça parça almak mantıklı geliyor gibi?

Top Bottom