Neler Yeni

Hepatit b tek doz korur mu?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,196
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Merhaba, hepatit b tek doz korur mu? Bilgisi olan var mı?

Merhaba, hepatit b tek doz korur mu? Bilgisi olan var mı?
Hocam ciddi bir mevzu olsa gerek hepatit b nin sebepleri ciddi en azından. Buradan bilgi almanızı tavsiye etmiyorum bu konularda. Çünkü kanser riskleri vesaire mevcut. Burada yanlış bilgi veren birinin o vebali almasını istemem sizin de sorun yaşamanızı istemem. Bence görüş almayın bu konudan tavsiyemdir.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,196
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ciddi bir mevzu olsa gerek hepatit b nin sebepleri ciddi en azından. Buradan bilgi almanızı tavsiye etmiyorum bu konularda. Çünkü kanser riskleri vesaire mevcut. Burada yanlış bilgi veren birinin o vebali almasını istemem sizin de sorun yaşamanızı istemem. Bence görüş almayın bu konudan tavsiyemdir.
Sağlık sektöründe staj yapıyorum hocam ondan sordum

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Gökhan
tek doz dediğin toplamda tek doz mu? yoksa hatırlatma veya pekiştirme dozları tek oluyor

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,196
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tek doz dediğin toplamda tek doz mu? yoksa hatırlatma veya pekiştirme dozları tek oluyor
Hocam 1.doz işte. Staj için 1 doz yaptırmıştım 3 ay önce. 2. Doz için 1 ay sonra gel dediler ama yoğunluk vs olduğu için aklımdan tamamen çıktı.

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Gökhan
Hocam 1.doz işte. Staj için 1 doz yaptırmıştım 3 ay önce. 2. Doz için 1 ay sonra gel dediler ama yoğunluk vs olduğu için aklımdan tamamen çıktı.
normalde üç doz yapılır. tek dozdan bir medet ummak yanlış olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

gidip aşı ol bence. aşı olma zamanı geçmiş olsa bile aşı takvimine tekrar başlamak gerekmiyor ama istersen sen yine de doktora bir danış

Top Bottom