Neler Yeni

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ahmet7752

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ahmet Çakır
beyler bu mizar almanca düzende esc ayarı nasıl yapıyoruz

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
ahmet ali özmert

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Ömer
Hepi topu bir adet Mizar alabildik onu da beyaz değil siyah alabildim o da gelmek bilmiyor arkadaş. Neyse buna da şükür...

1668681275535.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka programını yükle programdan tuş ayarlarından onu esc ikincil olanı da tırnak olarak yap oluyor
Program demişken reddite bazı kullancılarda sorun olmuş bu yazılım ve update esnasında siz programı hangi siteden indirdiniz iki sitede paylaşılmış çünkü.

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
ahmet ali özmert
Hepi topu bir adet Mizar alabildik onu da beyaz değil siyah alabildim o da gelmek bilmiyor arkadaş. Neyse buna da şükür...

Alıntıyı görüntüle

Program demişken reddite bazı kullancılarda sorun olmuş bu yazılım ve update esnasında siz programı hangi siteden indirdiniz iki sitede paylaşılmış çünkü.
kanka programı yükleyince sıkıntı yok programın dosyalarının içinde firmware update var onu yüklememen lazım yoksa patlıyor klavye kulanamıyorsun klavyeyi ayrıca bence siyah rengi daha hoş duruyor

arkadaşıma aldık bir tane siyah renkli bayağı hoş duruyo benim alıcağım klavye gelmedi hala

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Ömer
kanka programı yükleyince sıkıntı yok programın dosyalarının içinde firmware update var onu yüklememen lazım yoksa patlıyor klavye kulanamıyorsun klavyeyi ayrıca bence siyah rengi daha hoş duruyor

arkadaşıma aldık bir tane siyah renkli bayağı hoş duruyo benim alıcağım klavye gelmedi hala
Sıkıntı yok ya zaten şu an beyaz bir %60 klavye kullanıyorum Mizar'ı beğenirsem ona geçeceğim.

8 yıldır sadece laptop klavyesi kullandım. Bu mekanikleri kullanırken hiç rahat edemedim aga ne kadar bunlara alışma süresi? Laptop klavyesi çok daha rahat bunlara göre

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
ahmet ali özmert
8 yıldır sadece laptop klavyesi kullandım. Bu mekanikleri kullanırken hiç rahat edemedim aga ne kadar bunlara alışma süresi? Laptop klavyesi çok daha rahat bunlara göre
laptop klavyesinin tuşları kısa olduğu için bunlar muhtemelen sana uzun gelmiştir 1 2 haftaya alışırsın muhtemelen bende de laptop vardı ama bu klavye kesinlikle daha rahat bence

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Ali Batmaz

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,273
İsim
Recep Can Boyacı
Bu klavyeler nerede arkadaş bugündemi gelmeyecek kolay gelsin de bugün teslimat gözüküyor ama amazonda haftaya salı diyor.😂😂

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom