Neler Yeni

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

federalper

80+ Silver
optik switch hocam bende de var aynısı bayağı güzel kalvye 500 550 ye rahat gider diye düşünüyorum
Hocam mekanik olanlar optik olanlara nazaran daha değerliler daha çok çeşitlilik ve fonksiyonları var mekaniklerin piyasasının optiklerden fazla olması gerekli

Son düzenleme:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,730
İsim
Emre Zengin
Konuyu gördüm ama hiç girip bakmadım. Klavyeler güzelmiş gene indirim oluyor mu arada yoksa bitti mi komple?

wake up to reality

80+ Silver
bendeki mavi switch
1668973289076.png

bu ne kadara gidiyor?

thesismaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes Şahin
satıcının çok da umrundaydı senin şikayetin
Umrunda olup olmaması umrumda değil. Ben elimden geleni yapar çekilirim köşeye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

100 liraya fiyat hatalı klavye alıp satıcının zarar etmesini sağlıyorsun kul hakkı yiyorsun üstüne şikayet ediyorsun... ilerde çoluğundan çocuğundan çıkar bunlar akıllı arkadaşım
Satıcı ********** mıydı da 109 liraya sattı? Kendi isteyerek koydu o fiyatı ve alıcılara gönderdi. Benim ne suçum vardı da diğerlerinden ne farkım vardı da ben almadım ürünümü? Burada suçlu ben miyim satıcı mı?

no-name

80+ Silver
Umrunda olup olmaması umrumda değil. Ben elimden geleni yapar çekilirim köşeye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satıcı ********** mıydı da 109 liraya sattı? Kendi isteyerek koydu o fiyatı ve alıcılara gönderdi. Benim ne suçum vardı da diğerlerinden ne farkım vardı da ben almadım ürünümü? Burada suçlu ben miyim satıcı mı?
Hocam burada satıcı stok sayısını yanlış belirttiği için hatalı, ama işte hakem heyetine de gitseniz bir şey çıkmıyor bu konuda. Çünkü size para iadesini yapacaklar ve mesafeli satış sözleşmelerini de iyi okumak lazım orada da kabul ettiğimiz şeyler arasında bu fiyat/stok sayısı hatalarından dolayı iptal edilen ürünler hakkında satıcı yararına maddeler var galiba. Diğer arkadaş da kul hakkı yiyorsun felan diyerek hata etmiş çünkü bu satıcı istese tüm siparişleri iptal edebilirdi ama gönderdi sonuçta.

thesismaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes Şahin
Hocam burada satıcı stok sayısını yanlış belirttiği için hatalı, ama işte hakem heyetine de gitseniz bir şey çıkmıyor bu konuda. Çünkü size para iadesini yapacaklar ve mesafeli satış sözleşmelerini de iyi okumak lazım orada da kabul ettiğimiz şeyler arasında bu fiyat/stok sayısı hatalarından dolayı iptal edilen ürünler hakkında satıcı yararına maddeler var galiba. Diğer arkadaş da kul hakkı yiyorsun felan diyerek hata etmiş çünkü bu satıcı istese tüm siparişleri iptal edebilirdi ama gönderdi sonuçta.
Ya zaten o arkadaşa laf anlatmaya lüzum yok. Ben yine de elimden geleni yapacağım çünkü ben de insanlar ne zaman aldıysa o zaman aldım, ben alamadım diğerleri aldı benim farkım neydi de aldılar onun peşinden gitmeye çalışacağım.

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Indirimlerde klavye alamamıştım, sarı sitede bir arkadaşla anlaştık beyaz mizari 300den aldım bugün(yellow switch) sizce iyi fiyat mi ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,372
Üyeler
156,471
Son üye
str4ngssz
Top Bottom