Neler Yeni

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Lolgame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Kerem
100 liraya fiyat hatalı klavye alıp satıcının zarar etmesini sağlıyorsun kul hakkı yiyorsun üstüne şikayet ediyorsun... ilerde çoluğundan çocuğundan çıkar bunlar akıllı arkadaşım
Bir de hatalı fiyat sanıyorsun bunları yani. Adam reklamını bu şekilde yapmak istemiş. Bir-iki değil kaç defa bu fiyatlardan stok soktu. Yüzlerce ürünün farklı dönemlerde "hatalı" olarak satılmasının imkanı da yok. Bir kişi anlamamış hatalı olduğunu gelecek hafta aynı fiyattan tekrar stoğa sokmuşlar :d Ticarette duygusallığa yer yok.

Son düzenleme:

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,072
İsim
Ali Batmaz
100 liraya fiyat hatalı klavye alıp satıcının zarar etmesini sağlıyorsun kul hakkı yiyorsun üstüne şikayet ediyorsun... ilerde çoluğundan çocuğundan çıkar bunlar akıllı arkadaşım
satıcı sattığı fiyatı bilmiyor mu sanıyorsunuz, ekim ayında da aynı indirimler oldu 1 kerelik bir şey değil

no-name

80+ Silver
Hocam satıcı hatalı fiyat girdiyse tüm siparişleri iptal edip hatalı fiyat girilmiş diyerek ürünleri göndermeyebilirdi acıtasyon yapmayalım lütfen

Silinsin

80+ Silver
Ben hak geçmesin diye mail attım öyle bir dönüş olmadı hatta mailden sonra bu indirimler oldu.

furkaann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Furkan Arslan
Kanka ruh hastası falan mısınız hızlı olan aldı gelip burada ağlamaya gerek yok ben 1 ay önce almistim bunlardan bu hafta sürekli f5 falan attim şansıma benim ekranıma düşmedi isteyen alır satar şöyle düşünün bu klavyenin piyasası daha yüksek gidip 600 700e rampage falan almak yerine alan bundan alıyor alan adamda, satan adamda kara geçiyor

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,372
Üyeler
156,471
Son üye
str4ngssz
Top Bottom