Neler Yeni

Hogwarts Legacy Steam Key 360tl

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

JSezar

80+ Silver

ChristianSerratos

80+ Bronze

JSezar

80+ Silver

ucuzcdkey

80+
ben yararlandım üyeliğiniz tekrar aktif edilmeyecekmi
üyeliğimde bir sıkıntı yok yaptığınız yoruma binaen bynogame artık key satışına aracılık etmeyeceğini söyledi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum foruma da yeni üye olmuşsun. Üyelere özel indirim yap da alalım.
şuan için 400 tl çok uygun ,ama çok öldürmezseniz yine bir şeyler yaparım

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Selim Erinç
üyeliğimde bir sıkıntı yok yaptığınız yoruma binaen bynogame artık key satışına aracılık etmeyeceğini söyledi

şuan için 400 TL çok uygun ,ama çok öldürmezseniz yine bir şeyler yaparım
350 TL gibi bir fiyat çekerseniz düz hesap bence forumda almak isteyen olabilir kaç âdet var ayrıca elinizde keyler nerden geldi birde merak ettim

ucuzcdkey

80+
350 TL gibi bir fiyat çekerseniz düz hesap bence forumda almak isteyen olabilir kaç âdet var ayrıca elinizde keyler nerden geldi birde merak ettim
11 adet daha var ve başka oyunlarında var ama onlar için de özel ilan açarım.Aldığım yeri tabii ki söylemem ticari sır gereği ama kendim kart bilgilerimi girerek aldım.Ortası olsun 375 son olsun bence piyasasına göre çok uygun kalıyor

Luxepozz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Eren Yarbaşı
11 adet daha var ve başka oyunlarında var ama onlar için de özel ilan açarım.Aldığım yeri tabii ki söylemem ticari sır gereği ama kendim kart bilgilerimi girerek aldım.Ortası olsun 375 son olsun bence piyasasına göre çok uygun kalıyor
Başka hangi oyunlar var?

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Selim Erinç
Ozaman istersen sıfırdan bir konu açarak paylaş şahsen ben alıp denemek isterim ama şuan sıfırım kyk yatınca alabilirim anca ayırabilirsen sevinirim ayıramaz ise canın sağolasın

ucuzcdkey

80+
bir kere daha yayına aldım bynogamede yine 410 tlden girdim birebirde güven sorunu olan alabilir link atıyorum.birer birer satacam her satıldığında yeni ilan koyacam link burda

bynogame in verdiği tatil kodunu kullanarak 50 tl daha ucuza alabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Selim Erinç
Böylesi hem forumdaki kullanıcılar için daha iyi hemde sizin için hocam dediklerimi yada dediklerimizi yanlış anlamayın herkes bir birine güvenmek zorunda değil sonuçta sana bana dokunmaz o para kimisinin birikimi

ucuzcdkey

80+
Böylesi hem forumdaki kullanıcılar için daha iyi hemde sizin için hocam dediklerimi yada dediklerimizi yanlış anlamayın herkes bir birine güvenmek zorunda değil sonuçta sana bana dokunmaz o para kimisinin birikimi
evet zaten benim de tercihim bynogameden satmak ama bir talihsizlik oldu.Neyse yine satışa koydum umarım bynogame yine sıkıntı çıkarmaz

Allmuted

80+ Bronze
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
929,339
Üyeler
145,372
Son üye