Neler Yeni

Hot Wheels koleksiyonu hakkında?

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,065
İsim
Enes
Regular araçlarda da önemli arabalar olabiliyor ama bunu nasıl anlayacağız ? Önü kalkık modifiyeli veya eski modeller hoşumuza gitti arkadaşla ama seçmek zor.

Techno08

80+ Gold
Regular araçlarda da önemli arabalar olabiliyor ama bunu nasıl anlayacağız ? Önü kalkık modifiyeli veya eski modeller hoşumuza gitti arkadaşla ama seçmek zor.

Gözünüze hoş geleni ya da marka olanları alabilirsin atıyorum mustang camaro ya da mazda modelleri olabilir. Supra da regular modeldir bu arada

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Burak
Sarı 69 camaro buldum bugün. Çocukken aldığım modeli olmayan bi arabam vardı 2. Arabam camaro oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gözünüze hoş geleni ya da marka olanları alabilirsin atıyorum mustang camaro ya da mazda modelleri olabilir. Supra da regular modeldir bu arada
Bir de premium modeller satan bi yer buldum. 120lira diyor fiyatlarına biraz pahalı geldi de premium'un normal modelden farkı ne

Techno08

80+ Gold
Sarı 69 camaro buldum bugün. Çocukken aldığım modeli olmayan bi arabam vardı 2. Arabam camaro oldu

Bir de premium modeller satan bi yer buldum. 120lira diyor fiyatlarına biraz pahalı geldi de premium'un normal modelden farkı ne

Sarı camaro hayırlı olsun hocam bende de var çok iyidir. Premium modellerin farkı çok nadirdir mağazalarda çok zor bulunur hatta bazı modellerini getirmezler bile getirseler bile fırsatçı mağaza çalışanlarımız asla kaçırmaz. 120 lira iyi bu arada Premiumun market fiyatları 120 liradır ama çok nadir olduğu için eğer satmak isteseniz 300-400 hatta 1000 liraya bile satabilirsiniz modele bağlı.

20230407_235937.jpg

Örnek olarak bende gtr r-34 ve mitsubishi eclipse var yeşil olan kutulu d&r'dan bulmuştum tesadüfen ( bizim mağazanın çalışanları kadın olduğu için kendilerine almıyorlar) o iki aracın ikinci elleri toplam 600-700 lira civarı siz düşünün. Ben tanesini 120'ye aldım market fiyatı o.

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Burak
Sarı camaro hayırlı olsun hocam bende de var çok iyidir. Premium modellerin farkı çok nadirdir mağazalarda çok zor bulunur hatta bazı modellerini getirmezler bile getirseler bile fırsatçı mağaza çalışanlarımız asla kaçırmaz. 120 lira iyi bu arada Premiumun market fiyatları 120 liradır ama çok nadir olduğu için eğer satmak isteseniz 300-400 hatta 1000 liraya bile satabilirsiniz modele bağlı.

Alıntıyı görüntüle

Örnek olarak bende gtr r-34 ve mitsubishi eclipse var yeşil olan kutulu d&r'dan bulmuştum tesadüfen ( bizim mağazanın çalışanları kadın olduğu için kendilerine almıyorlar) o iki aracın ikinci elleri toplam 600-700 lira civarı siz düşünün. Ben tanesini 120'ye aldım market fiyatı o.
Yanı premium modellerden Japon arabaları yada overrated modeller bulursam aliyim dimi
Kutahyadayim ben rastgele bugün gezerken vitrinde premium bikac tane araba gördüm bi bakiyim dedim bugattinin eski kasa bi arabası var ya ondan Porsche'lerin bazı modelleri falan vardı da hoşuma giden bişey bulamadım sordum adama adam bunlar sürekli geliyo elimde az kaldı önümüzdeki hafta yenileri gelcek dedi adama sadece premium mal indiriyorlarmış sanırım
Bir de şu tırlı arabalar da vardı onlara da 400 diyodu adam. Tırlılardan da gtrr34 yara supra bulsam almaya değer mi

1680994813292.jpeg

Hocam bundan var bende bir de

Son düzenleme:

Techno08

80+ Gold
Yanı premium modellerden Japon arabaları yada overrated modeller bulursam aliyim dimi
Kutahyadayim ben rastgele bugün gezerken vitrinde premium bikac tane araba gördüm bi bakiyim dedim bugattinin eski kasa bi arabası var ya ondan Porsche'lerin bazı modelleri falan vardı da hoşuma giden bişey bulamadım sordum adama adam bunlar sürekli geliyo elimde az kaldı önümüzdeki hafta yenileri gelcek dedi adama sadece premium mal indiriyorlarmış sanırım
Bir de şu tırlı arabalar da vardı onlara da 400 diyodu adam. Tırlılardan da gtrr34 yara supra bulsam almaya değer mi

Alıntıyı görüntüle
Hocam bundan var bende bir de

Bence fiyatları iyi hocam dediğiniz tır üstü gtr'ı 1500'e falan satıyorlar siz düşünün.

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,065
İsim
Enes
İnternette çok saçma sapan fiyatlara satılıyor. Arkadaşımla treasure hunt a çıkmıştık. Gezdiğimiz yerlerde hep normal veya fantastik modeller. Yurtdışında para etse de trendyol gibi yerlerde market fiyatının altında satılıyor. Arabanın modeline göre bir kaç şey var ama baya araştırmak lazım ve yanında parayla gidiceksin güzel model bulup bulamayacağın senin şansına kalmış. Üstüne yağmura yakalandık ama olsun D:

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Burak
Alıntıyı görüntüle

Ben senin yerinde olsam Premium diye kendimi kasmazdım çünkü bulman çok zor çoğu çalışan Premium araba gördü mü kendilerine ayırıyor şahit olmuşluğum var bu yüzden bence gözüne güzel gelenleri al Premium denk gelirse alırsın. Bu benim koleksiyonum sadece 2 Premium var Nissan skyline ile mazda RX 3 sanırım o da.

Hocam 130 lira yazmışlar da almadım alsa miydim acaba diye arada kaldım

Hocam750 ye bu seti satıyolardı Skyline dahil tekli sordum satmıyorum dedi tek tek

Ekler

• 6A7BA76E-9153-4433-A5AF-5CA9D4519C07.jpeg
    6A7BA76E-9153-4433-A5AF-5CA9D4519C07.jpeg
    1.4 MB · Hit: 62
  • AFF64B62-B8A6-4E67-B75B-8B161CE11EA0.jpeg
    AFF64B62-B8A6-4E67-B75B-8B161CE11EA0.jpeg
    60.6 KB · Hit: 61
Son düzenleme:

Techno08

80+ Gold

Hocam 130 lira yazmışlar da almadım alsa miydim acaba diye arada kaldım

Hocam750 ye bu seti satıyolardı Skyline dahil tekli sordum satmıyorum dedi tek tek

Bence fiyatı gayet iyi

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Burak
Ankaraya geldiğim zaman olabilir hocam sıkıntı yok ama büyük şehirler o konuda daha problem kalabalık çünkü, ama size bir tüyo vereyim her çarşamba ankamall armağan oyuncağa yeni hot wheels'ler geliyor ama işte orada çok erkek çalışan var kendilerine ayırıyor olabilirler erken davranmanız gerekebilir
Hocam bugün gittiniz mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,146
Üyeler
156,295
Son üye
kadiirhasan
Top Bottom