Neler Yeni

HP Laptop internet bağlanma hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
serhat bulut
Öncelikle çok özür dileyerek başlamak istiyorum konu nasıl açılır edilir bir bilgim yok kusura bakmayın.

Kullandığım Hp marka laptop bilgisayarın altından silindiği için modelini hatırlamıyorum , her zaman wifi ile bağlandığım bilgisayarım wifi ışığı açık olmasına rağmen wifi bağlanmıyor windowsun sağ altında bulunan internet işaretine basıyorum orada kendi internetim ve çevre internetleri gösteriyor fakat bağlan dediğim zaman uzun uzun bağlanmasını bekletiyor daha sonra "Bu ağa bağlanılamıyor." diye bir hata veriyor oysa şifreyi bile yanlış yazıyorum bilerek bu şifre yanlış diye bir hata verecek mi diye öyle bir hata bile vermiyor. Bende ethernet kablosu ile bağlanmayı deniyorum ve şu an bağlanıyorum fakat günde en az 1 kere internet kopuyor ethernet kablosunu okumuyor ve direkt olarak sağ altta internet yok gösteriyor kablo bağlı iken bağlanmaya çalışıyorum bağlanmıyor tekrar gelmesi için ağ ayarlarını sıfırlayıp bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor ve sonra düzeliyor sorun kesinlikle modem ile alakalı veya kablo ile alakalı değil çünkü kablo bile değiştirdim. Ne olur yardımcı olun ne yapmam gerekiyor yazılımsal olarak

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Merhabalar, HP'nin hangi modelini kullanıyorsunuz acaba? Driverlar eksik olabilir mi acaba diye düşündüm.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,905
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Casper marka eski tablet bilgisayarımda aynı sorunu yaşıyorum. Sıfırlamak istediğimde "Bir Hata Oluştu" diyor ve sıfırlanmıyor da. Halen çözemedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
serhat bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Casper marka eski tablet bilgisayarımda aynı sorunu yaşıyorum. Sıfırlamak istediğimde "Bir Hata Oluştu" diyor ve sıfırlanmıyor da. Halen çözemedim.
Gerçekten çok zor bir durumdayım şu an tam olarak ne yapacağımı bilmiyorum 3-4 gündür böyle ve hiç ummadığım anda gidiyor oyun içinde vs

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,905
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Gerçekten çok zor bir durumdayım şu an tam olarak ne yapacağımı bilmiyorum 3-4 gündür böyle ve hiç ummadığım anda gidiyor oyun içinde vs
Bende hiç bağlanmıyor siz düşünün.
Üstelik admin yetkim de yok, halbuki başka profil yok ve admin benim.
Yazılım aracılığıyla bir şeyler yapmayı düşünüyorum.

Top Bottom