Neler Yeni

❌İndirim Bitti! HP OMEN 25 INC IPS MONITOR 3395 TL

Satışta olmayanda A sınıfı yazıyor bunda F sınıfı. Fark ne?

r137

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
r r
Açıkcası bende biraz ona güvenerekten alıyorum, amazonda iade konularında hiç bir sıkıntı olmuyor. Beğenmessem geri gönderirim kafasındayım :)
Amazon ölü pixel/parlak pixel konusunda daha mı esnek davranıyor. Sorgu sual olmadan iade edebiliyor muyuz? Öyleyse çok iyiymiş :D . Bu monitörden ben de sipariş ettim ama bundan haberim yoktu.

Furkanozr

80+ Silver
Amazon ölü pixel/parlak pixel konusunda daha mı esnek davranıyor. Sorgu sual olmadan iade edebiliyor muyuz? Öyleyse çok iyiymiş :D . Bu monitörden ben de sipariş ettim ama bundan haberim yoktu.
Evet amazon kraldır

• Beğen
Reaksiyonlar: r137

r137

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
r r
Evet amazon kraldır
Aldım ölü pixel çıktı, hatta ölü pixel kümesi mi arada parlak da var galiba :( .

Arkadaşım da aynısını aldı onda böyle bir sorun yok gibi şimdi oyun testi yapıyor bayağıdır ses yok herhalde sorun yok :D

İade sürecini başlattım yarın mng ile yollayacağım bakalım kral krallığını gösterecek mi :D

Bu monitör işinde çok şanssızım. Dell g2422hs almıştım onda da parlak piksel çıkmıştı. Neyse ki sorunsuzca iade oldu. Bunda da umarım olur. Şansıma bu çok daha kötü durumda geldi.

Furkanozr

80+ Silver
Aldım ölü pixel çıktı, hatta ölü pixel kümesi mi arada parlak da var galiba :( .

Arkadaşım da aynısını aldı onda böyle bir sorun yok gibi şimdi oyun testi yapıyor bayağıdır ses yok herhalde sorun yok :D

İade sürecini başlattım yarın mng ile yollayacağım bakalım kral krallığını gösterecek mi :D

Bu monitör işinde çok şanssızım. Dell g2422hs almıştım onda da parlak piksel çıkmıştı. Neyse ki sorunsuzca iade oldu. Bunda da umarım olur. Şansıma bu çok daha kötü durumda geldi.
Değişim mi istediniz iade mi panel kalitesi vb iyimiydi

r137

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
r r
Değişim mi istediniz iade mi panel kalitesi vb iyimiydi

Üst düzey çok fazla monitör de kullanmadım bu nedenle çok da sağlıklı panel karşılaştıramayabilirim ama kullandığım IPS monitörlere göre kalitesini beğenmiştim.

İlk olarak ölü pixel testi yaptım, ayakla vs bile kurulum yapmadım. Sadece adaptörünün poşedini yırtıp kendi hdmi kablom ile sisteme bağladım ve denedim. Ekran netliği, renk karşıtlığı bence iyiydi, parlaklık da iyiydi. Alt çerçeve hariç zaten çerçevesiz gibi duruyor. Kasa olarak oldukça beğendim ama maalesef sorunlu geldi.

Amazon'dan iade istedim değişim diye seçenek varsa da görmedim açıkçası. Hediye çeki ve karta iade seçenekleri vardı değişim görmedim.

Furkanozr

80+ Silver
Üst düzey çok fazla monitör de kullanmadım bu nedenle çok da sağlıklı panel karşılaştıramayabilirim ama kullandığım IPS monitörlere göre kalitesini beğenmiştim.

İlk olarak ölü pixel testi yaptım, ayakla vs bile kurulum yapmadım. Sadece adaptörünün poşedini yırtıp kendi hdmi kablom ile sisteme bağladım ve denedim. Ekran netliği, renk karşıtlığı bence iyiydi, parlaklık da iyiydi. Alt çerçeve hariç zaten çerçevesiz gibi duruyor. Kasa olarak oldukça beğendim ama maalesef sorunlu geldi.

Amazon'dan iade istedim değişim diye seçenek varsa da görmedim açıkçası. Hediye çeki ve karta iade seçenekleri vardı değişim görmedim.
Değişimi müşteri hizmetleri açabilir canlı sohbet ile, bide sıkıntısız iade alırlar içiniz rahat olsun
Bu arada bu ürün baya uçuzmuş ama nasıl ürün bilmiyorum https://www.hepsiburada.com/lenovo-...VL?magaza=Nethouse&url_src=and-product-detail

r137

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
r r

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,171
İsim
Kara Kartal

saykopat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Onur Murat KOÇ
Bugün açıp taktım maalesef böyle çıktı led yanığı mı bu?
20221202_191134.jpg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,856
Üyeler
152,346
Son üye
kaanfidan
Top Bottom