Neler Yeni

Hp victus vs acer nitro 5

Skynn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Çifçia

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,132
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
Kral baktım da buna fanda cızırtı meydana geldiği söyleniliyor genede alınır mı sence işlemcisi AMD ye göre daha mı iyidir yoksa acer nitro mu iyi
kardesım 5600h 12500h ın yanında işlemci değil ya bunu sormadın sayıorum. onun dısında teknolojık alet bu kalıtelı bır cıhaz almak ıstersen en az 20k yı gozden cıkartacaksın o zaman

Skynn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Çifçia
kardesım 5600h 12500h ın yanında işlemci değil ya bunu sormadın sayıorum. onun dısında teknolojık alet bu kalıtelı bır cıhaz almak ıstersen en az 20k yı gozden cıkartacaksın o zaman
Ok

desibell

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Arda
Yok kral alınca gene cevap yazarım
Reis hangini almayı düşünüyorsun? Bende acerle victus arasında kaldım, victus alırsam Amazon dışında almam gerek, Acer alırsam amazondan Alicam Amazon koşulsuz iade kabul ediyor 30 gün içinde. Yani zaten memnun kalmazsam iade ederim diye düşünüyorum

Skynn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Çifçia
Reis hangini almayı düşünüyorsun? Bende acerle victus arasında kaldım, victus alırsam Amazon dışında almam gerek, Acer alırsam amazondan Alicam Amazon koşulsuz iade kabul ediyor 30 gün içinde. Yani zaten memnun kalmazsam iade ederim diye düşünüyorum
https://m.n11.com/urun/hp-victus-16...hd-dizustu-bilgisayar-5124049?magaza=sepetist

Bunu düşünüyorum ama Bi yorumda fan sıkıntısından bahsedilmiyor o kafamı karıştırdı diğer laptoplara bakarsak işlemcisi daha iyi bunada biraz zam gelmiş ama şu anlık bunu düşünüyorum amazonda olsa daha güzel olurdu küçük Bi sıkıntı çıksa bile iade ediyorlar ama yapacak bir şey yok

desibell

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Arda
https://m.n11.com/urun/hp-victus-16...hd-dizustu-bilgisayar-5124049?magaza=sepetist

Bunu düşünüyorum ama Bi yorumda fan sıkıntısından bahsedilmiyor o kafamı karıştırdı diğer laptoplara bakarsak işlemcisi daha iyi bunada biraz zam gelmiş ama şu anlık bunu düşünüyorum amazonda olsa daha güzel olurdu küçük Bi sıkıntı çıksa bile iade ediyorlar ama yapacak bir şey yok
Evet bende bunu alabilirim sanırım ama amazondan almak istiyordum sadece, herhangi bir sorunda sıkıntı çıkar diye korkuyorum yani iade falan almazlarsa ugrastirirlar

Top Bottom