Neler Yeni

HPV ile ilgili acil yardım

bwNN

80+ Silver
HPV büyük çoğunlukla vücut sivilariyla bulasir düşük ihtimaller de olsa ortak kullanim alanlarindan da bulaşabilir. Kadınlara gore erkekler daha rahat atlatiyor. Kadinlar da kanser olma riski daha yüksek erkek de baya düşük diye biliyorum. Bağışıklığını güçlendirmen lazim ve bir asi vardi tam hakim değilim yanlis da biliyor olabilirim o asi bulaştıktan sonra vurulsan bile yardimci oluyor diye biliyorum tam olmasa da. Bunlar benim bildiklerim net bir cevap teşhis için dermatoloji doktoruna gitmen lazim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendiliğinden geçiyor diye biliyorum bir de.

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
HPV büyük çoğunlukla vücut sivilariyla bulasir düşük ihtimaller de olsa ortak kullanim alanlarindan da bulaşabilir. Kadınlara gore erkekler daha rahat atlatiyor. Kadinlar da kanser olma riski daha yüksek erkek de baya düşük diye biliyorum. Bağışıklığını güçlendirmen lazim ve bir asi vardi tam hakim değilim yanlis da biliyor olabilirim o asi bulaştıktan sonra vurulsan bile yardimci oluyor diye biliyorum tam olmasa da. Bunlar benim bildiklerim net bir cevap teşhis için dermatoloji doktoruna gitmen lazim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendiliğinden geçiyor diye biliyorum bir de.
Tamam teşekkür ederim ama internette üroloji yazıyordu bölüm olarak

bwNN

80+ Silver
Tamam teşekkür ederim ama internette üroloji yazıyordu bölüm olarak
O daha iyi olur büyük ihtimal. Bir yerde yazı okurken dermatolojide test yaptırın gibi bir şey okumuştum çok önceden demek ki yanlış hatırlıyorum. Korkma bu arada HPV geçiren çok insan vardır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,968
Üyeler
147,253
Son üye
Saretura
Top Bottom