Neler Yeni

Hyperx Cloud 2 Dip Ses Sorunu

Atakankrn

80+
Dün aldığım Hyperx Cloud 2 de %72 ses seviyesini aşınca dip ses meydana geliyor. Windows ta hiçbir şey açık değilken dip ses yok ama discord veya oyun açıksa direkt ses yapıyor. Çözümü var mıdır bilen var mı?

croux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emirhan Kara
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar
Aynı sorunda bende de var. İki kere değişim talep ettim yine devam ediyor. Sorunu çözebildin mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
serdar doğan
arkadaşlar bende bu kulaklığı alacam dip ses nedir kronuk mi bu sorun

El-Turco

80+ Bronze
Arkadaşlar kronik, anlata anlata dilimde tüy bitti ama kimisinde de olmuyor. Cloud 2 fanları duymasın ama bu sorun var. Konularda bir kaç yorumumu gördüyseniz kraken tournament edition öneriyorum ikinci el ya da sıfır bulursanız alın cloud 2 ye görw farkı siz değerlendirin o kadar ciddiyim.

MrJosef

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Yusuf Kağan İnan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama, Telefon Önerileri
Arkadaşlar kronik, anlata anlata dilimde tüy bitti ama kimisinde de olmuyor. Cloud 2 fanları duymasın ama bu sorun var. Konularda bir kaç yorumumu gördüyseniz kraken tournament edition öneriyorum ikinci el ya da sıfır bulursanız alın cloud 2 ye görw farkı siz değerlendirin o kadar ciddiyim.
t.e kablosu temassizlik ve mikrofonu cizirti yapiyor uzun kullanimda

croux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emirhan Kara
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar
Ben kurgu yaptığım için çok rahatsız oldum iade ediyorum bende

Atakankrn

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben kurgu yaptığım için çok rahatsız oldum iade ediyorum bende
İnan bana pişman olmazsın, itopya mağazasına gidip sordum, bizdeki Hyperx Cloud 2 ler ile internette (1150 tl bandında olan) satılan modeller farklı dediler. Bizim aldıklarımız eskiymiş onların sattıkları “H” serisi olarak geçiyormuş dip ses yok biz de kullanıyoruz demişlerdi.

croux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emirhan Kara
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar
İnan bana pişman olmazsın, itopya mağazasına gidip sordum, bizdeki Hyperx Cloud 2 ler ile internette (1150 TL bandında olan) satılan modeller farklı dediler. Bizim aldıklarımız eskiymiş onların sattıkları “H” serisi olarak geçiyormuş dip ses yok biz de kullanıyoruz demişlerdi.
Yine bir garantisi yok. İtopya gibi mazalar hijyen nedeninden dolayı kulaklıklarda iade almıyor, bu riski almak istemem

lcecube

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Gürol kara
Bende amazondan takip ediyordum öyle bişey varsa vazgeçicem

Atakankrn

80+
Bende amazondan takip ediyordum öyle bişey varsa vazgeçicem
Yanlış yönlendirmiyim kişisel düşüncem, Hyperx i uzun zaman takip edip hevesle aldım. 1200 tl verip aldığım kulaklığın yazılımı yok :D dip sesi var ve kulağımı aşırı acıttı belki kafa yapımdan dolayıdır bilmiyorum. Logitech g Pro x kesinlikle yazılımı mikrofon kalitesi vs olarak çok çok önde bir kulaklık

panizher

80+ Silver
Cloud 2 kullaniyorum 100% de dip ses hissetmiyorum

Top Bottom