Neler Yeni

🔥İndirim HyperX Cloud 3 2550 TL

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Halil
Merhabalar

1721553810127.png
2500 TL civarına geliyor almak isteyen

Son düzenleme:

GirayHan

80+ Gold
Emeğine sağlık dostum.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Qpre

AtaEmir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
ata emir şimşek
4 senedir fln cloud 2 kullanıyorum geçmeye değer mi sizce

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Uğur ceylan
İndirimi kaçırdık maalesef .

Erden419

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erdem
8-9 seneden beri hypex cloud 2 kullanıyordum indirim varken aldım hadi bakalım bu nasıl

• Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Uğur ceylan
baya satıldı sanırım en çok satılan kulaklık listesinde 1. sıraya çıkmış umarım buradan değerlendiren olmuştur. hayırlısı olsun
Havit h2039bg aldım bir kaç ay önce gayet memnunum bizimki biraz macera olsun cloud 3 ün kalitesi belli hazır indirim varken alayım dedim . Sağlık olsun .
Mesaj otomatik birleştirildi:

İndirim bitmemiş tekrardan stokta .

Joanrita

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Joan Rita
Cloud 2'de olan dip ses sorunu 3.versiyonda var mı ? malzeme kalitesini artırmışlar mı 2 de yanlarda kısa sürede çatlama kırılma oluyordu kullanan varsa bilgi verirse çok sevinirim.

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Eren
Cloud 2'de olan dip ses sorunu 3.versiyonda var mı ? malzeme kalitesini artırmışlar mı 2 de yanlarda kısa sürede çatlama kırılma oluyordu kullanan varsa bilgi verirse çok sevinirim.
Cloud 3, malzeme kalitesi olarak çok daha iyi durumda. 7.1 yerine farklı bir teknoloji yer alıyor, cloud 2 ye göre daha iyi ses kasılıyor. Bass kalitesi cloud 2 nin gerisinde kalırken, ses kalitesi cloud 2 ile benzer. Dipses yok die biliyorum. Yani bassı az olan ama daha iyi ses kasılan bir kulaklık cloud 2 ye göre.

baya satıldı sanırım en çok satılan kulaklık listesinde 1. sıraya çıkmış umarım buradan değerlendiren olmuştur. hayırlısı olsun
Bende çektim 1 tane, 3000 e alcaktım 1-2 gün içerisinde çok çok iyi denk geldi.

• Beğen

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Halil
Cloud 3, malzeme kalitesi olarak çok daha iyi durumda. 7.1 yerine farklı bir teknoloji yer alıyor, cloud 2 ye göre daha iyi ses kasılıyor. Bass kalitesi cloud 2 nin gerisinde kalırken, ses kalitesi cloud 2 ile benzer. Dipses yok die biliyorum. Yani bassı az olan ama daha iyi ses kasılan bir kulaklık cloud 2 ye göre.

aynen bende iyi denk geldi şimdi bide monitör denk gelse istediğim tam olacak :D

Joanrita

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Joan Rita

Teşekkür ederim aldım ben de

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,339
Üyeler
149,707
Son üye
egmnphlvn