Neler Yeni

🔥İndirim 🔥HyperX Cloud Core Wireless (DTS) Kulaklık 1049TL🔥

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
Uygunsuz davranış
Baya güldüm buna, VOID elitemiş... Ne müzik performansı düzgün ne de mikrofon kalitesi oyunlarda da eh işte.
:D cloud2 övüp voidi gömmeye devam et sen cloud2 fanboku
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adam cloud 2 yi beğenmiyor . :D olabilir tabi herkesin görüşüne saygım var ama cloud 2 yi de oyun için beğenirsin be.
Dostum keyfimden beğenmeyecek halim yok zaten klavyem hyperx origins core mouse um hyperx haste wireless mikrofonum hyperx quascast ama kulaklık kısmında hyperx in çoğu kulaklığını denedim olmuyor abi yok ses kasamıyorum inan çok denedim ben de istiyorum hatta tüm ekpmanlarım hyperx olsun ama maalesef

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
asdasdas dadas
Arkadaşlar, kulaklık bugün elime ulaştı. Ben genel anlamda baya memnun kaldım. Şöyle artılarını ve eksilerini aşağıda belirteyim:

Eksileri:
Ses şiddetini son seviyeye aldığınızda bazı arkadaşlar için yetersiz gelecektir. Onlar için bir eksi olabilir.

Eğer kafanız normalden büyükse kulaklık biraz küçük kalabilir. Benim kafama tam oturdu.

Pedlerin deri olması zamanla sıcak havalarda kulaklarınızı rahatsız ediyor. Ama benim için büyük problem değil, zaten pedi çıkarıp kumaş takabiliyormuşuz.

20 saat şarj süresi 30 ya da 40 olsaydı daha iyi olurdu. En azından tam bir gün 24 25 saat olabilirdi.
Yanında gelen şarj kablosu type-c ama 1 metreden bile kısa bir kablo. Göz kararı ölçtüğümde yaklaşık 60 cm galiba. Daha uzun olabilirdi.

Artıları:
Öncelikle Ses kalitesi beni tatmin etti. Bass ve Tizler oldukça dengelenmiş ve sizi müzik dinlerken yeterince tatmin edecektir.

Oyun performansına gelecek olursak bu kadar kaliteli olacağını tahmin etmemiştim. DTS olmadan bile oldukça güzel ses kastım, DTS aktif ettikten sonra ses kasmak daha da kolaylaştı. Cs 1.6'da denedim şimdilik ve ben memnun kaldım. Eski bir oyundan böyle bir performans verebiliyorsa bu performansı diğer rekabetçi fpsler için de gösterebileceğine eminim. Valorant deneyip burayı sonucu eklerim.
Ekleme: Valorant testini yaptım. Sesler çok şekilde ne taraftan geldiği anlaşılıyor. Diğer jd 720'den daha net ve anlaşılır. Tek sıkıntı olabilecek şey ses seviyesi biraz düşük gibi. jD 720 4 sürücüye sahip olduğu için ses şiddeti daha yüksekti. Belki alışkanlığımdan dolayı bana öyle geldi diyebilirim. Kısacası rahatlıkla ses kasabilirsiniz. Güzel ses kasmak için DTS uygulamasıyla kullanın.

Mikrofon kalitesi 10 üzerinden 8 verebileceğim kalitede. Ayrıca süngerli bir mikrofon. Seste her hangi bir cızırtı vb. bir sorun olmadı.

DTS uygulaması microsoft store'da ücretsiz olarak size veriliyor bu kulaklığa sahipseniz. Ben de jd 720 var, onun sanal 7.1'den daha iyi bir performans verdiğini düşünüyorum. Gerçek 7.1 bir kulaklık test etmediğim için şimdilik diyebileceklerim bu kadar.

2 saat gibi kısa bir sürede tamamen şarj olması güzel bir ayrıntı. 20 saatlik batarya ömrünün benim için yetersiz bir özellik olmasını ortadan kaldırıyor. Şarj olması için pc nizin açık olması şart değil. Sadece bilgisayarın power tuşu kapalı olmasın ya da fişi çekili olmasın.

10 metreye kadar kullanabildim ama sonrası bağlantısı kesildi. Aslında 15 metreyi zorlayabilecek bir kulaklık. Ben Alıcıyı kasanın
arkasına taktım ve masanın altında ve önü arkası kapalı. Ona rağmen mutfakta yemek yaparken kullanabildim. Balkona çıktığım bağlantım koptu. 3.0 uzatıcı usb kablo alıp alıcı masaya koyduğumda performansının artacağına eminim.

Diğer oyuncu kulaklıklarına göre oldukça Hafif bir kulaklık. Sağlam bir plastik kullanmışlar. Ayrıca kafa bandı oldukça yumuşak ve hissiyatı oldukça güzel. Size kaliteli bir ürün kullandığınızı fazlasıyla hissettiriyor.

Şimdilik aklıma gelen bunlar. Bir sorunuz ya da probleminiz varsa belirtin, yardımcı olmaya çalışacağım.

@

Ultracı

Son düzenleme:

Ultracı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Rıfat Avcı
@gigabyte rx 6600xt Hocam valorantta deneyince sonuca beni etiketler misiniz. Çok yararlı bir inceleme olmuş elinize sağlık.

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Geri iadeyi iptal ettim bende , tekrar baktığımda Loudness Equalization'u shorta çektiğimde sesler netleştiğini gördüm. Açıkcası hızlı karar verdiğimi düşündüm ve kullanmaya karar verdim kulaklığı. Kullandıkça alışması kolaylaştı , pubg'de ses kasmada sorun yaşamadım . DTS'i Pubg de etkinleştiremedim ne yazık ki onu açtığımda sesler boğuklaşıyordu. Ama normal sesi , zaten yeterli.

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
YILDIRIM
Kulaklık cloud 2 pedleri ile uyumlu arkadaşlar kumaş ped almak isteyenler varsa bilgisi olsun. Ben dolap uygulamasından taşıma çantası ile birlikte 135tl ye aldım.

Ekler

• IMG_20220913_195920.jpg
    IMG_20220913_195920.jpg
    4 MB · Hit: 50
  • IMG_20220913_195802.jpg
    IMG_20220913_195802.jpg
    2.1 MB · Hit: 49
  • IMG_20220913_195738.jpg
    IMG_20220913_195738.jpg
    3.3 MB · Hit: 53
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR