Neler Yeni

🔥İndirim 🔥HyperX Cloud Core Wireless (DTS) Kulaklık 1049TL🔥

Ayak sesi de silah sesi de çok net şekilde duyuluyor, bundan şikayet eden arkadaşların bir ara KBB randevusu almasını öneririm. Mikrofon güzel çevresel ses alıyor fakat sesi gayet net iletiyor.

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Ömer
Ayak sesi de silah sesi de çok net şekilde duyuluyor, bundan şikayet eden arkadaşların bir ara KBB randevusu almasını öneririm. Mikrofon güzel çevresel ses alıyor fakat sesi gayet net iletiyor.
Herkes farklı şeyler söylemiş. Normalde 2-3 günde gelen Amazon kargoları tahmini teslimat tarihi olarak 14 eylül gösteriyor. Acaba iptal etsem mi diye düşünmedim değil çünkü iade olayı kalktı ve kulaklık konusunda iade zaten pek etik değil. Başka kullanan kullanıcılar fikirlerini yazarsa makbule geçer aslında.

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Burak MERCAN
Fiyat hala aynı olduğundan, almayı düşünenler varsa kullanıcı deneyimlerimi paylaşacağım.
Kafam büyük ve kiloluyum, kulaklık son ayarda kulağıma tam oturdu.
Kulaklık Alıcısı yerden 30 cm yüksekte kasa arkasında - benim oturma pozisyonuma 1.5 mt uzak şekilde kullandım.
Odama 3 Mt uzaklık + 1 duvar mesafesinde ki balkon ve mutfakta'da görüşmelerim kesintisiz devam etti.
Bu süre zarfında kesilme, lag vs hiç olmadı. (Hyper X Stinger Core'da kopmalar ve cızırtı sorunu yaşamıştım bahsedilen uzak mesafelerde)

Öncelikle kutu içeriği: kulaklık deri padlerle geliyor, mikrofon, wireless adaptör ve kısa bir şarj kablosuyla.

Hissiyatı da fiyatından anlaşılacağı üzere zayıf.
Mağaza'dan DTS indirdim - otomatik lisansladı ve bu şekilde kullandım.
3.000 saatten fazla Counter Strike GO sürem var ve 4 farklı rekabetçi maçından sonraki yorumum aşağıda.
Oyun için: Maksimum sesi çok fazla, ben volume 0.2'deyken kullandım ve seslerin geldiğini yönü rahatça tayin edebiliyorum.
Silah sesleri çok fazla fakat ses ayrımını yapmanıza olanak tanıyor, hoşuma gitti. D2 Short merdivende çatışırken arkamdan gelenleri duyabiliyorum mesela, önemli bir ayrıntı.
Ayrıca uzak mesafelerdeki ses (mermi, smoke, flash vs çok net duyabiliyorum ki bu güzel)
Mikrofonu çok mükemmel değil ama kötü de değil, ses iletme işlemini yerine getiriyor.

Konfor: Kesinlikle çok iyi bir yalıtım sağlıyor, 2 metre uzağımda fan, odanın camı açık dış seslerden ciddi bir izole hissiyatı oluşturdu.
Önceki kulaklığımın pedleri deri değildi arada ciddi negatif olarak fark var.
Terletti mi? Evet. Hem sıkıyor, hem terleme yapıyor. Kafanızdan çıkardığınızda kulaklık sağ ve sol deri padler birbirine dokunuyor bu formunun ne kadar sıkı olduğu hakkında bilgi verecektir.
Kafa bandı olmadığından dolayı yük ciddi anlamda üst tarafta baskı oluşturdu.
4,5 saat kullanım sonrası çıkardığımda kafa bandından dolayı baskı hissettim.

Bağlantı: Başlangıçta bahsettim.

Ses kalitesi bence yeterli fakat konfor için (kafa yapımdan dolayı) aynısını söyleyemeyeceğim.
Kafası küçük, günlük hayatta aşırı terlemeyen insanlar için bence katlanabilir konfor olarak.
Ben iade etmeyi düşünüyorum fakat f/p oranından dolayı emin değilim, galiba bir süre daha deneyimlemeye devam edeceğim.
Herkese iyi forumlar.

Herkes farklı şeyler söylemiş. Normalde 2-3 günde gelen Amazon kargoları tahmini teslimat tarihi olarak 14 eylül gösteriyor. Acaba iptal etsem mi diye düşünmedim değil çünkü iade olayı kalktı ve kulaklık konusunda iade zaten pek etik değil. Başka kullanan kullanıcılar fikirlerini yazarsa makbule geçer aslında.
İade olayı cep telefonu ve bilgisayarlarda değil miydi hocam? Ayrıyeten Amazon'un 30 günlük iade politikası global bir şey diye biliyorum, yani kanuna rağmen ben buna devam ederim diyorsa 30 gün olayı onda devam edecektir diye düşündüm.

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Kayhan Uygun
Corsair Void Elite kullanıyorum geçen aylarda indirime girmişti 900 küsürlere bu kulaklığı almıştım öncelikle kulaklığın büyütme ve küçültme ayarı çok az yani fazla hareket etmiyor kafama tam olmadı biraz küçük geldi mikrofonu da zaten kısa ağız kısmına yetişmiyor bile ve kalitesi rezalet ötesi onun dışında oyun içinde ses hiçbir türlü kasamadım call of duty warzone oyuncusuyum corsair void elite ile aldığım sesin 10 da 1 ini alamadım öyle diyeyim sesler birbirine karışıyor ve daha çok tizimsi geliyor ses kasmak neredeyse imkansız direkt çıkardım iade ettim daha önce ki bilgisayarımda da cloud2 yi test etmiştim o da kötü yani bilgisayarımda sorun yok arkadaşlar zaten dolby dts ve windowsun kendi sesi hepsini denedim hepsinde de sonuç aynı bu kulaklığa iyi diyen daha önce iyi kulaklık kullanmamıştır bu kadar net alan varsa hiç uğraşmadan iade etsin ürünün gelmesi denemeniz iade etmeniz iade kargosunun gelmesi derken 1 ay sonra alırsınız paranızı

matteach

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen ONAR
dostlar sizce dts i müzik dinlerken açmalı mıyım? Birde sadece spacious ve balanced ayarları var sizce hangisi ne için?

Ultracı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Rıfat Avcı
Corsair Void Elite kullanıyorum geçen aylarda indirime girmişti 900 küsürlere bu kulaklığı almıştım öncelikle kulaklığın büyütme ve küçültme ayarı çok az yani fazla hareket etmiyor kafama tam olmadı biraz küçük geldi mikrofonu da zaten kısa ağız kısmına yetişmiyor bile ve kalitesi rezalet ötesi onun dışında oyun içinde ses hiçbir türlü kasamadım call of duty warzone oyuncusuyum corsair void elite ile aldığım sesin 10 da 1 ini alamadım öyle diyeyim sesler birbirine karışıyor ve daha çok tizimsi geliyor ses kasmak neredeyse imkansız direkt çıkardım iade ettim daha önce ki bilgisayarımda da cloud2 yi test etmiştim o da kötü yani bilgisayarımda sorun yok arkadaşlar zaten dolby dts ve windowsun kendi sesi hepsini denedim hepsinde de sonuç aynı bu kulaklığa iyi diyen daha önce iyi kulaklık kullanmamıştır bu kadar net alan varsa hiç uğraşmadan iade etsin ürünün gelmesi denemeniz iade etmeniz iade kargosunun gelmesi derken 1 ay sonra alırsınız paranızı
Cloud 2 yılların efsanesi. Nasıl kötü olabilir.

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Yiğitcan Erman
Cloud 2 yılların efsanesi. Nasıl kötü olabilir.
Aslında alışma meselesi ama cloud core w. De sanki sesler salondan geliyor gibi okadar yuksekki silah sesleri yan evinde biri silah sıksa evine geleni duymazsin. Çevredeki seslere duyarlılığı çok iyi uzaktaki sis bombasinin nereye düştüğünü tahmin ediyorsun ama dibindeki olan olaylardan bı habersin 😀

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Kayhan Uygun

Ultracı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Rıfat Avcı
Açıklamışım sana satırlarca hala nasıl kötü olabilir demişsin

Basbaya kötü kulaklık küçük, ses kasılmıyor, müzik performansı yetersiz, mikrofon leş ötesi sen git bi void elite kullan sonra cloud2 ye dönecek misin
Müzik kalitesi hakkında bir şey söyleyemem ama ses kasılmıyor kısmında cloud 2 nin hakkını yedirmem. Cloud 2 Çoğu profosyonel oyuncunun tercih ettiği bir kulaklık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında alışma meselesi ama cloud core w. De sanki sesler salondan geliyor gibi okadar yuksekki silah sesleri yan evinde biri silah sıksa evine geleni duymazsin. Çevredeki seslere duyarlılığı çok iyi uzaktaki sis bombasinin nereye düştüğünü tahmin ediyorsun ama dibindeki olan olaylardan bı habersin 😀
Cloud Core W henüz deneyimlemedim ses kasma konusunda üzeceğini sanmıyorum ama.

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Ömer
Bu mesajdan sonra iptal ettim zaten epey geç gelecekti, iade muhabbetiyle uğraşmamak için direkt iptal ettim.

Basbaya kötü kulaklık küçük, ses kasılmıyor, müzik performansı yetersiz, mikrofon leş ötesi sen git bi void elite kullan sonra cloud2 ye dönecek misin

Baya güldüm buna, VOID elitemiş... Ne müzik performansı düzgün ne de mikrofon kalitesi oyunlarda da eh işte.

Ultracı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Rıfat Avcı
Baya güldüm buna, VOID elitemiş... Ne müzik performansı düzgün ne de mikrofon kalitesi oyunlarda da eh işte.
Adam cloud 2 yi beğenmiyor . :D olabilir tabi herkesin görüşüne saygım var ama cloud 2 yi de oyun için beğenirsin be.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,442
Üyeler
157,559
Son üye
veigarmain
Top Bottom