Neler Yeni

🔥İndirim HyperX Pulsefire Haste Gaming Mouse - 800 TL

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş
Overgame'den dün hem beyaz hem siyah sipariş ettim. Bugün teslim olacak beyaz olan ingilizce us olmasına rağmen büyük enter isteyenler varsa telefonla arayıp ulaşırsanız UK (büyük enterlı) olan modeli gönderiyorlar. Cherry MX switchlerle uyumlu olduğunu söylediler.
Büyük enter için hyperx e mi mesaj atmamız lazım , çünkü overgame i aradığımda ellerinde uk model olmadığını söyledi

Aedcre

80+
Büyük enter için hyperx e mi mesaj atmamız lazım , çünkü overgame i aradığımda ellerinde uk model olmadığını söyledi
Kalmamış olabilir ben dün arayıp teyit ederek aldım. Hatta benden önce bir kaç kişinin daha aradığını ve aldığını söyledi yetkili.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş
Kalmamış olabilir ben dün arayıp teyit ederek aldım. Hatta benden önce bir kaç kişinin daha aradığını ve aldığını söyledi yetkili.
Doğrudur hocam bana küçük enterli model geldi de çok sıkıntı değil

Rymoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Tuğra Tertemiz
Hocam cherry mx ile uyumlu olursa bu custom klavye switchleri ile de uyumlu olma ihtimali olur mu? ben custom klavye toplarken bu keycapleri kullanmayı planlıyordum.

kırmızışarapp

80+ Silver
Geçen yıl wireless modeli bu fiyata alınıyordu. Bu ekonomi ne be ah lan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu fi
Bu fiyata hyperxin ingilizce keycapsini bulamamıştım. Türkçe olanı vardı. Bence fiyatı iyi. Uyum konusunda diğer klavyelerle uyumlu mu araştırıp almak lazım.

SkyBoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Selim Kayhan

serci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Sercan Güre
HyperX Pulsefire Haste Pembe Beyaz
https://amzn.eu/d/dpZp2Qu

bu ürün aynı ürün mü ?
bir de ben steelseries prime fps mouse aldım bugün acaba iade edip bunu mu alsam ?

Top Bottom