Neler Yeni

I5 14400F - RTX 4070 OC 12 GB HAZIR SİSTEM HAKKINDA

m2ran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Turan ERKEK
Arkadaşlar herkese merhaba.

www.gaming.gen.tr

GG-14400F / INTEL i5-14400F / ASUS Dual GeForce RTX 4070 OC 12GB WHITE / 16GB RAM / 512GB M.2 SSD Sistem Tavsiyesi

Bu sistemde ssd'yi upgrade ettim yani yukarıdaki sistemden tek farkı bu, Xpg Spectrix S40G 512GB RGB PCIe Gen3 x4 Okuma 3500MB – Yazma 2400MB M.2 SSD

Bu sistemi satın alacağım fakat sizlerin olumlu veya olumsuz yorumlarını merak ediyorum. Bu sistem iyi midir sizce? Aldığımda başımı ağrıtır mı? buna benzer sistem önerisi de alabilirim sizden. Sistemi sadece oyun için ve uzun ömürlü kullanabilmem için alıyorum. Sistem gereksinimleri yüksek olan oyunları yüksek grafikte rahat oynamak için böyle bir sistem tercih ettim, sizce tercihim doğru mu?

Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Eren Erkaşda

cankirac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Can KIRAÇ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar , Yazılım
Arkadaşlar herkese merhaba.

www.gaming.gen.tr

GG-14400F / INTEL i5-14400F / ASUS Dual GeForce RTX 4070 OC 12GB WHITE / 16GB RAM / 512GB M.2 SSD Sistem Tavsiyesi

Bu sistemde ssd'yi upgrade ettim yani yukarıdaki sistemden tek farkı bu, Xpg Spectrix S40G 512GB RGB PCIe Gen3 x4 Okuma 3500MB – Yazma 2400MB M.2 SSD

Bu sistemi satın alacağım fakat sizlerin olumlu veya olumsuz yorumlarını merak ediyorum. Bu sistem iyi midir sizce? Aldığımda başımı ağrıtır mı? buna benzer sistem önerisi de alabilirim sizden. Sistemi sadece oyun için ve uzun ömürlü kullanabilmem için alıyorum. Sistem gereksinimleri yüksek olan oyunları yüksek grafikte rahat oynamak için böyle bir sistem tercih ettim, sizce tercihim doğru mu?

Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.
7900 gri hazır sistemlere de bakabilirsin

m2ran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Turan ERKEK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
7900 gri hazır sistemlere de bakabilirsin
açıkçası intel ve GeForce RTX'ciyim hocam. ha belki intel yerine amd ryzen değerlendirebiliriz ama sistem şeklini genel olarak paylaştığım gibi istiyorum. Sence bu sistemdeki ekran kartı nasıl? marka ve model olarak MSİ Ventus olacak ekran kartı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bakılabılır belkı hocam, aradakı fıyat farkına anakart ssd yukseltmelerı yapılabılır, veya monıtor vb degerlendırılebılır dıye dusunuyorum
hocam monitöre ek bütçe ayırdım, bu sistemde ssdyi 1 TB yapabilirim. ve bu sistem için 27'' IPS panel curved monitör önerin var mı acaba?

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Eren Erkaşda
açıkçası intel ve GeForce RTX'ciyim hocam. ha belki intel yerine amd ryzen değerlendirebiliriz ama sistem şeklini genel olarak paylaştığım gibi istiyorum. Sence bu sistemdeki ekran kartı nasıl? marka ve model olarak MSİ Ventus olacak ekran kartı.

hocam monitöre ek bütçe ayırdım, bu sistemde ssdyi 1 TB yapabilirim. ve bu sistem için 27'' IPS panel curved monitör önerin var mı acaba?
yok hocam maalesef, ama 2k da oynatır dıye dusunuyorum

Tokia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ahmet Şahin

m2ran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Turan ERKEK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
UP UP++

Gorkeemmm

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Gorkem Yavuz

Neden Nvidia... Neyse, Intel'lerin hepsi sakat. AMD almak daha mantıklı bu aralar.

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Mert Uysal
işlemcide amd alabilirsin ama ben sizin yerinizde olsam ekran kartını nvdia alırdım

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Mert Uysal
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,560