Neler Yeni

🔥İndirim IKEA LANESPELARE Mousepad Stokta

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Kayhan Uygun
boyutu kçük alırken dikkat edin koldan oynayanlar almasın bilekten bile zorlar bu boyut

metamorph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
metamorph
boyutu kçük alırken dikkat edin koldan oynayanlar almasın bilekten bile zorlar bu boyut
hocam koldan nasıl olur bilmiyorum ama ben bilekten oynuyorum ve mousepadi makaslşa 2 ye bölsem yine yeter bana :D niye o kadar küçük geldi size anlamadım 36x44 boyutu var yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,504
İsim
Diyarhan
dikişsiz olması korkuttu.

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Kayhan Uygun
hocam koldan nasıl olur bilmiyorum ama ben bilekten oynuyorum ve mousepadi makaslşa 2 ye bölsem yine yeter bana :D niye o kadar küçük geldi size anlamadım 36x44 boyutu var yani
dpi ın 3200 falan herhalde :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilekten düşük sens oynuyorum ve baya baya büyük geliyor. Qck large'dan bir tık küçük. Gayet yeterli.
ben de bilekten 1600 dpi oynuyorum ama anlık çevirmen gereken anlarda o boyut imkanı yok yetmez zaten çoğu competetive oyuncu da benimle aynı fikirde o yüzden kaliteli iyi mousepadlerin boytu 45x50 ya da 50x50

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Erman
10 dolar bu pad yurtdışında TR'de daha ucuza satılıyor. Alacaksanız desensiz olanı alın. Desenlide baskıdan dolayı kayganlık farkı varmış. Kullan at tarzı yani ama bilek kısmınız terletmezse kenarlarından açılma yapmaz. Uzun süre kullanabilirsiniz.

Top Bottom