Neler Yeni

İkinci el Japon motosiklet mi, sıfır Çinli mi?

İkinci el Japon motosiklet mi, sıfır Çinli mi?

• Japon (Honda, Yamaha vs.)

Oylar: 184 91.5%
  • Çin (Kuba, RKS, Mondial vs.)

Oylar: 17 8.5%

• Oy kullanan toplam üye
    201

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,096
İsim
Yusuf Eyili
çinlilerin servis ağı işte okuduğumu anlıyorum merak etme benim yazdıklarım senin işine gelmiyor sadece :D iyi forumlar.
Yazdığını unutan ve okuduğunu anlamayan Japon Balıkları için Tekrar:

111111111111.PNG
123123123.PNG

Ekler

• 123123123.PNG
    123123123.PNG
    3.2 KB · Hit: 66

GirayHan

80+ Gold
Yazdığını unutan ve okuduğunu anlamayan Japon Balıkları için Tekrar:

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Farkeder mi ? 4 sene sigorta giriş çıkışını yapmışlar çinli bir serviste işte neyin esamesini okuyorsun ? yaşında 18 20 falandır.
motosiklet ustası mısın hayır motosiklet hastası mısın bence hayır.Ben daha mesleğimi burda açıklamadım. Motosikletlerle ilgili en ufak bilgin yok bir belge oluşturup sigorta girişini atıyorsun. ne diyelim of ya bütün büyüyü bozdun biz japoncular çok cahildik 100 tane servis kaydı yapan birini dinleyelim hemen motorlarımızı satalım kazıklanmayalım ve koşa koşa çinlilerin kucağına atlayalım mı dememizi bekliyorsun ? :D komiksin ve böyle kalmaya devam et fena güldürdün beni :ROFLMAO:
Mesaj otomatik birleştirildi:

ankete bakınca da daha da bir gülme geldi 5 kişiden 1'i sensin :ROFLMAO:

1686836770471.png

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,096
İsim
Yusuf Eyili
Uygunsuz davranış
Farkeder mi ? 4 sene sigorta giriş çıkışını yapmışlar çinli bir serviste işte neyin esamesini okuyorsun ? yaşında 18 20 falandır.
motosiklet ustası mısın hayır motosiklet hastası mısın bence hayır.Ben daha mesleğimi burda açıklamadım. Motosikletlerle ilgili en ufak bilgin yok bir belge oluşturup sigorta girişini atıyorsun. ne diyelim of ya bütün büyüyü bozdun biz japoncular çok cahildik 100 tane servis kaydı yapan birini dinleyelim hemen motorlarımızı satalım kazıklanmayalım ve koşa koşa çinlilerin kucağına atlayalım mı dememizi bekliyorsun ? :D komiksin ve böyle kalmaya devam et fena güldürdün beni :ROFLMAO:

ankete bakınca da daha da bir gülme geldi 5 kişiden 1'i sensin :ROFLMAO:

Alıntıyı görüntüle
Koyun derken ne kadar da doğru demişim :D Çoğunluk nerde sen orda. Takip et arkadaşlarını :D

GirayHan

80+ Gold
Uygunsuz Dil
Koyun derken ne kadar da doğru demişim :D Çoğunluk nerde sen orda. Takip et arkadaşlarını :D
önünde ki ottan ye bu sofrada ki yemekler bizim için hadi abim. hadi...

japon'u tercih eden koyun arkadaşlar okusun biz ne yapmışız ya

Son düzenleme:

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,096
İsim
Yusuf Eyili

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Sıfır Çinli kız demeye geldim. Gözyaşlarımı silerek ortamdan uzaklaşıyom 😓

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,978
İsim
uwu
hondalar daha iyi diye biliyorum daha az bakım istiyorlar bide daha az yakıt kullanıyor diye ama emin değilim yanlış yönlendirme olmasın

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,209
İsim
Taha Efe
hondalar daha iyi diye biliyorum daha az bakım istiyorlar bide daha az yakıt kullanıyor diye ama emin değilim yanlış yönlendirme olmasın
Arabalarında Sadece Bir Müsterimizde Kronik Egzoz Partikül Hatası, Diğer bir Müsterimizde de Zayıf Akü sorunu dısında hicbir sorunla Karsılasmadım. (İki Arabada Civic)

NOT: Partikül Arızası olan Müstermiz Arabasını Yaptırıp Satmıs. (Arızanın masrafı 30 bin TL imis.)

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Kendim sıfır çin motoru kullanan biri olarak söylüyorum kesinlikle ikinci el japon alınmalı.

XLostR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Lost Cuk
İkinci el Japon (Honda) marka motosiklet mi, sıfır Çinli (Kuba, RKS, Mondial) mi? Scooter almayı düşünüyorum.
Honda innova 125 kullanıyorum memnunum . Ve japonların parça kalitesi çine göre daha kaliteli oluyor haberin olsun.

lusive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
sekss
Japon ama nasıl japon? Gidip de 2012 model 90 bin KM'de YBR'ye 80 küsür vermezdim heralde. Japon tarafında kategori kısıtlı CBR 125 desen başlangıç motoru vuruklu kırıklı kazalı çok kmsi yüksek model düşük fiyat pahalı. Aynı şey keza Yamaha tarafında da öyle. Aralarında model farkı ve fiyat farkı neredeyse yarı yarıya. Mesela gidip de CBR 125'e 80-90 vermezdim 2. el. Onun yerine Hero Pulse alırdım her ne kadar birinin Enduro diğerinin SS olsa da.

Starlex

80+ Silver
İkinci el Japon (Honda) marka motosiklet mi, sıfır Çinli (Kuba, RKS, Mondial) mi? Scooter almayı düşünüyorum.
Alacaksam japon alırım mesela honda today gibi bir motor var nereden baksan 16 senedir hala taş gibi çalışıyor ve genellikle sahiblerine de sorarsan nadiren sorun çıkarttığını duyarsın yani tercih edeceksen ya japon ya japon

Top Bottom