Neler Yeni

İlişkiyi sanaldan yürütmeye çalışan kızdan olur mu?

NightWish2434

80+ Silver
Ortaokulda tanıştık. Uzun zamandır konuşuyoruz ama buluşmayı hep reddediyor veya bir işi çıkıyor (!) Bende yoruldum ne yapmalı?

MehmetV2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,194
İsim
Mehmet emre börekçi

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
810
İsim
Mehmet
Süper yedek

FurkanIIy

80+ Bronze
Ortaokulda tanıştık. Uzun zamandır konuşuyoruz ama buluşmayı hep reddediyor veya bir işi çıkıyor (!) Bende yoruldum ne yapmalı?
Böyle biriyle konuşuyordum. Instagram hesabını dahi vermemişti bana "erkek almıyorum" diyerek. Fakat ne hikmetse Snapchat'ten kırk yıllık sevgilim gibiydi. Bir gün Snap'ten çıkarsam ne olur diye denedim. Çıkardım. Neden çıkardın diye aramadı bile. 2 yıl olmuş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ahmet aksoy
direk engelle düsünme bile
Mesaj otomatik birleştirildi:

tipini begenmior senin ilgin icin kullanıyor seni kendien saygın varrsa konusma o kızla

NightWish2434

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaç kişi yürütmeye çalışıyorsunuz 3-4-5???
Sorman hata go next
Böyle biriyle konuşuyordum. Instagram hesabını dahi vermemişti bana "erkek almıyorum" diyerek. Fakat ne hikmetse Snapchat'ten kırk yıllık sevgilim gibiydi. Bir gün Snap'ten çıkarsam ne olur diye denedim. Çıkardım. Neden çıkardın diye aramadı bile. 2 yıl olmuş.
direk engelle düsünme bile
Mesaj otomatik birleştirildi:

tipini begenmior senin ilgin icin kullanıyor seni kendien saygın varrsa konusma o kızla
kizla 4 yildir konusuyorduk. Herseyi de bende var gayette iyi gidiyordu ilişkimiz. Hazır yaz gelmişken uzun zamandır da görmediğimden dolayi buluşmak istedim. Bi kere ayarladım tatile gideceğiz bi sonrakinde arkadaşlarıma sözüm var ondan sonrakinde buluşmak istemiyorum felan dedi. Konuşmayı kestim bu hafta boyunca umrunda olmadı. Kavgaliydik ama yine de yazardı o, yazmadı. Az önce bütün uygulamalar üzerinden engelledim numarasını da sildim. Kendisine başarılar diğerleri ile.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
benim fikrim yedekte tutuluyorsunuz veya tamami ile ilgibank olarak kullanıyor sizi.
O tür insanlardan daima uzak durun derim bence

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,676
İsim
Eren
kizla 4 yildir konusuyorduk. Herseyi de bende var gayette iyi gidiyordu ilişkimiz. Hazır yaz gelmişken uzun zamandır da görmediğimden dolayi buluşmak istedim. Bi kere ayarladım tatile gideceğiz bi sonrakinde arkadaşlarıma sözüm var ondan sonrakinde buluşmak istemiyorum felan dedi. Konuşmayı kestim bu hafta boyunca umrunda olmadı. Kavgaliydik ama yine de yazardı o, yazmadı. Az önce bütün uygulamalar üzerinden engelledim numarasını da sildim. Kendisine başarılar diğerleri ile.
en iyisini yapmıssında 4 yıldır hiç uyaran olmadı mı seni

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,947
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Olmaz yol ver gitsin

Pukiina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Pukiina
bi insan sürekli buluşmayı reddediyorsa, bahane üretiyorsa orada zaten bir ilişki yoktur ve üzülerek belirtmeliyim ki sende onun yedek planısındır zamanını onunla harcama hocam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,104
Üyeler
151,848
Son üye
kocakk
Top Bottom