Neler Yeni

İlk animasyonun nasıl olmuş sizce ?

NightWish2434

80+ Silver
Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar ve hayırlı cumalar dilerim. Bu yaptığım ilk animasyon,animasyonun konusunda tabi bize uygun şekilde seçildi dalga geçmezseniz sevinirim :) ve sizce nasıl olmuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu tarz editler bitti artık. yapacaksanda green screen olayını kullan bütün herşeyin arkasında beyaz kare var silmesi zor değil

"Tamam alayim" ne knk hangi ülkedesin
bi the rock sesi ve kemer seansı bekledim ben şahsen

Sovereignty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ömer
Bu işi seviyorsan kendini geliştirmeye başlamalısın mesela fotoğrafların arkasındaki beyazlığı renderlayıp temizle monitöre foto koyarken tam oturt vs vs. Kurgu kısmıda önemli gizem, şaşkınlık gibi duyguları iyi yansıtmayı öğren tabi bu biraz daha ileri düzey oluyor ama temel olarakta olması gerek yoksa "ben ne izledim az önce" denilen içerik olur.

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
460
İsim
Serhan emre
Bu işi seviyorsan kendini geliştirmeye başlamalısın mesela fotoğrafların arkasındaki beyazlığı renderlayıp temizle monitöre foto koyarken tam oturt vs vs. Kurgu kısmıda önemli gizem, şaşkınlık gibi duyguları iyi yansıtmayı öğren tabi bu biraz daha ileri düzey oluyor ama temel olarakta olması gerek yoksa "ben ne izledim az önce" denilen içerik olur.
Evet haklısınız ilerde inşallah
bu tarz editler bitti artık. yapacaksanda green screen olayını kullan bütün herşeyin arkasında beyaz kare var silmesi zor değil

bi the rock sesi ve kemer seansı bekledim ben şahsen
Doğru

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,044
Üyeler
140,752
Son üye
aslanemir123