Neler Yeni

İlk animasyonun nasıl olmuş sizce ?

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
460
İsim
Serhan emre
Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar ve hayırlı cumalar dilerim. Bu yaptığım ilk animasyon,animasyonun konusunda tabi bize uygun şekilde seçildi dalga geçmezseniz sevinirim :) ve sizce nasıl olmuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar ve hayırlı cumalar dilerim. Bu yaptığım ilk animasyon,animasyonun konusunda tabi bize uygun şekilde seçildi dalga geçmezseniz sevinirim :) ve sizce nasıl olmuş

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Halis Özer

görüntülerin kaliteleri arttırılmalı gözüm bozuldu

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
460
İsim
Serhan emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Omni-Man

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
891
İsim
A
Yaşın küçük muhtemelen hoşuna gittiyse dene böyle şeyleri, uğraş. Uğrasa kendini geliştirirsin ama youtube'a yüklemeni tavsiye etmem ilerde utanırsın bence arkadaşların arasında tut veya kendine sakla. Paylaşacaksan da anonim kal ve en azından arkadaki beyazlığı kaldırsaydın 😃 internette siteler var fotoğrafı giriyorsun arkaplanı siliyor direkt

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
460
İsim
Serhan emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaşın küçük muhtemelen hoşuna gittiyse dene böyle şeyleri, uğraş. Uğrasa kendini geliştirirsin ama youtube'a yüklemeni tavsiye etmem ilerde utanırsın bence arkadaşların arasında tut veya kendine sakla. Paylaşacaksan da anonim kal ve en azından arkadaki beyazlığı kaldırsaydın 😃 internette siteler var fotoğrafı giriyorsun arkaplanı siliyor direkt
Doğrudur abi 15 yaşındayım öylesine atılmış bir video ilerde utanacağımı düşünmüyorum dediğim gibi pek bilmiyorum abi bilsem girer dilerdim arka plandaki beyazlığı :)

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
960
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224

Baya acemi olmuş ama ilk deneme sonuçta fazla bir şey bekleyemeyiz umarım daha iyilerini yaparsın.

sonda kanala abone olun demeseydin like atcaktım dislayk attım 🤙🤙🤙

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,315
Üyeler
140,806
Son üye
Algosamigo
Top Bottom