Neler Yeni

İlk kez sahibindene ilan koydum nasıl olmuş?

Shourd

80+ Silver
merhaba arkadaşlar malesef göz nurum laptopumu satıyorum tablet almak için şöyle bi ilan hazırladım testler için aradığınızda yuada evime geldiğinde yapıcağımı belirttim nasıl olmuş sizce birde bi sorum var ilk kez satıcam ya ne öneririsiniz ben bilgisayarı formatlamadan bi uygulama varmış adını unuttum onla dosyaalrın üstüne yazarak kurtarılması engeleniyormuş onu yapıcam ve formatlayıp vericem vaşka öenrileriniz varmı birde ibana direkt istiyorum param güvende sıkıntı oluyormuş ondan dolayı

ilanın linki budur sizce nasıl olmuş bişiler eklemelimiyim? ve önerileriniz varmı satarken dikkatli olmam konusunda yada ilan böyle iyi mi

not- konuyu ikinci ele açmadım çünkü sattığımı belirtmek için değil ilanın nasıl olduğunu sormak için yazdım laptop oluncada konuyu laptopa açtım

DÜZENLEME-Arkadaşlar link reklama giriyormuş bu sebeple ss bırakıyorum açıklamayı ve nasıl görğndüğünü

Ekler

• 1727586045027.png
    1727586045027.png
    453.5 KB · Hit: 65
  • 1727586260610.png
    1727586260610.png
    203.8 KB · Hit: 63
Son düzenleme:

Shourd

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Shourd

80+ Silver

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,115
İsim
uwu
merhaba arkadaşlar malesef göz nurum laptopumu satıyorum tablet almak için şöyle bi ilan hazırladım testler için aradığınızda yuada evime geldiğinde yapıcağımı belirttim nasıl olmuş sizce birde bi sorum var ilk kez satıcam ya ne öneririsiniz ben bilgisayarı formatlamadan bi uygulama varmış adını unuttum onla dosyaalrın üstüne yazarak kurtarılması engeleniyormuş onu yapıcam ve formatlayıp vericem vaşka öenrileriniz varmı birde ibana direkt istiyorum param güvende sıkıntı oluyormuş ondan dolayı

ilanın linki budur sizce nasıl olmuş bişiler eklemelimiyim? ve önerileriniz varmı satarken dikkatli olmam konusunda yada ilan böyle iyi mi

not- konuyu ikinci ele açmadım çünkü sattığımı belirtmek için değil ilanın nasıl olduğunu sormak için yazdım laptop oluncada konuyu laptopa açtım
keşke tüm ilanlar böyle açıklayıcı olsa

EmreE38

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
EmreE

sistem özelliklerini gördüyse eğer tamir bakımlarını yazman daha iyi biraz uzun olmuş bence

Shourd

80+ Silver

ilyaskocc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
ilyas koç
Çok fazla gereksiz detaya girmişsin

Ben bir laptop alacak olsam ilanda aradığım şeyler şunlar olur ;

Laptopun sağını, solunu, portlarını, klavyesini, altını yakından görebileceğim fotoğraflar

Panelin ölü piksel testi

Hoparlör, usb portları, bluetooth, wifi, klayve tuşları ve touchpadin calisip calismadigi

İşlemcinin cinebench R23 testi ve bu test sırasındaki frekans ,tüketim, sıcaklık değerleri

Ekran kartının furmark veya 3Dmark testleri ve bu testlerden aldığı fps, skor, sıcaklık ve tüketim değerleri

EmreE38

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
EmreE
sağolun hocam elimden geldiğince açıkladım
Mesaj otomatik birleştirildi:

neleri silmemi önerirsin ?
o başlarken uzun metin yerine nerde bakım gördü ve ektraları madde madde yazabilirsin Ekran Kartı-RX 6500M 4GB(paylaşımlı bellek sayesinde 11.7gb olarak gözüküyor windowsta) 60W FSR 3.1 AFMF gibi teknolojileri destekler bunun sayesinde oyunlarda 3050 ti rahat geçiyor demişsin burda sadece Ekran Kartı-RX 6500M 4GB şeklinde yazabilirsin birde not diye yazdığnız kısımı silebilirsiniz daha iyi olur

Shourd

80+ Silver
Çok fazla gereksiz detaya girmişsin

Ben bir laptop alacak olsam ilanda aradığım şeyler şunlar olur ;

Laptopun sağını, solunu, portlarını, klavyesini, altını yakından görebileceğim fotoğraflar

Panelin ölü piksel testi

Hoparlör, usb portları, bluetooth, wifi, klayve tuşları ve touchpadin calisip calismadigi

İşlemcinin cinebench R23 testi ve bu test sırasındaki frekans ,tüketim, sıcaklık değerleri

Ekran kartının furmark veya 3Dmark testleri ve bu testlerden aldığı fps, skor, sıcaklık ve tüketim değerleri
zaten belirttim kırığı geçtim çizik olmadığını herşeyin çalıştığını istenilen her testin isterse gelip elden yapabileceğini yada görüntülü arayıp her testi yapacağımı söyledim

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,241
İsim
Mert Can Ergün
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,793