Neler Yeni

IMEI Kayıtsız Telefon Almak

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,162
İsim
SEYF
evet kendisi de bunu internette okumuş kendisi telefonda mobil bankacılık da kullancak ama bi sorun teşkil eder mi
Valla hocam 3 senedir falan kullanıyorum mi9t pek bir problem olmadi.Artık güncelleme ve reset de atabiliyorsunuz.Tabi herkes yapamıyor o işi

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar
Redmi Note 10 Pro aldım ilk çıktığında 3000e, 1,5 sene kayıtsız kullandım, geçenlerde eski tel imei mi attım kullanıyorum, eğer imei atılmış veya atılacak telefon alacaksanız MediaTek işlemcili alın Snapdragon işlemcili almayın, mediateklilere imei atmak çok basit ama snapdragonlular için ise biraz karmaşık, genel olarak kurcalanmış yazılım yüklendiği için güncelleme almıyor cihazlar, benimkinde yazılım orjinal ancak modem dosyası farklı, güncelleme geliyor
evet mediatek işlemcili xiaomi cihazlarda sorun olmuyor ama samsunglara yapanlar çok görmedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla hocam 3 senedir falan kullanıyorum mi9t pek bir problem olmadi.Artık güncelleme ve reset de atabiliyorsunuz.Tabi herkes yapamıyor o işi
sorduğum her yer güncelleme ile gider dedi kayıt

emre96161

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Mehmet Emre Şimşek
IMEI kayıtlı telefonlarda bankalar sizi arayıp mesuliyet kabul etmediklerini söylüyorlar.Siz olsanız kullanabilirsiniz fakat babanız bunu görürse huy kapabilir
bunun imei ile alakası yok telefona root atıldığı için o uyarı veriliyor, bazı uygulamalarda sorumluluk size aittir diyor bazılarında ise uygulamayı çalıştırmaya izin vermiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar
yani telefoncularda bayadır ben samsungun üst segmentini görmüyorum imei atılıyor olsa bile tr ile yd arasında samsungta çok fark yok ondan olabilir
bilmiyorum hocam bi bilgim olmadığı için bu konularda

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,162
İsim
SEYF
bunun imei ile alakası yok telefona root atıldığı için o uyarı veriliyor, bazı uygulamalarda sorumluluk size aittir diyor bazılarında ise uygulamayı çalıştırmaya izin vermiyor
Hocam ben zaten onla alakalı demedim. Kaçak telefona ımeı kayıtlı dedikleri için onu öyle yazdım. Ben de biliyorum yazdığınızı :D

emre96161

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Mehmet Emre Şimşek
Hocam ben zaten onla alakalı demedim. Kaçak telefona ımeı kayıtlı dedikleri için onu öyle yazdım. Ben de biliyorum yazdığınızı :D
yine de yazalım bilgilensin arkadaşlar yanlış bilgi olmasın dedim

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,162
İsim
SEYF
yine de yazalım bilgilensin arkadaşlar yanlış bilgi olmasın dedim
Ama root bazı yerlerde mecbur açıyorsun google camera falan.Sonra bazılarında problem oluyor kapanmıyor veya açılmıyor.Bu sefer öyle olunca uygulamalarda da hata veriyor.Resmi kurum uygulamalarını açmıyor falan.Başka hiç bir sıkıntısını görmedim. Bu aralar Oneplus 9 falan da almayı düşünüyorum acıkcası note 11 fiyatına

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar
Ama root bazı yerlerde mecbur açıyorsun google camera falan.Sonra bazılarında problem oluyor kapanmıyor veya açılmıyor.Bu sefer öyle olunca uygulamalarda da hata veriyor.Resmi kurum uygulamalarını açmıyor falan.Başka hiç bir sıkıntısını görmedim. Bu aralar Oneplus 9 falan da almayı düşünüyorum acıkcası note 11 fiyatına
oneplus 9 bende baktım aa babam illa samsungdan başka kullanmıyor samsunglarda imei attırınca sorun çıkar mı acaba

serwintes

80+ Silver
onepluslara atamıyorlarmış şu an galiba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
906,739
Üyeler
140,692
Son üye