Neler Yeni

IMEI Kayıtsız Telefon Almak

berkoncu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berk Öncü
evet kendisi de bunu internette okumuş kendisi telefonda mobil bankacılık da kullancak ama bi sorun teşkil eder mi
kanka zaten üzerine imei atılacağı için IMEI kaynaklı bir sorun olacağını düşünmüyorum 300-500tlye bir tane eski model android satın al onun IMEI at üstüne hayırlı uğurlu olsun herhangi bir sıkıntı yaşamazsın

Mert75

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mert Polat
kanka zaten üzerine imei atılacağı için IMEI kaynaklı bir sorun olacağını düşünmüyorum 300-500tlye bir tane eski model android satın al onun IMEI at üstüne hayırlı uğurlu olsun herhangi bir sıkıntı yaşamazsın
Hocam babama yurt dışı note 10 pro veya 10s alacagım eski telefonunu kırmış ama hala çalışıyor(casper marka) çok fazla e devlet ve banka işlefi ile ugraşıyor bir sıkıntı olur mu ?

berkoncu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berk Öncü
Hocam babama yurt dışı note 10 pro veya 10s alacagım eski telefonunu kırmış ama hala çalışıyor(casper marka) çok fazla e devlet ve banka işlefi ile ugraşıyor bir sıkıntı olur mu ?
herhangi bir sıkıntı olmaz eski telefonunun IMEIni yeni aldığınız telefona atarak diğer cihazı boşa çıkarabilirsiniz ama tabii ki diğer cihazla işiniz bittiğinde bunu satabileceğiniz fikrine kapılmamak lazım

Mert75

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mert Polat
Çok teşekkür ederim malum telefon fiyatları çok pahalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar
yani telefoncularda bayadır ben samsungun üst segmentini görmüyorum imei atılıyor olsa bile tr ile yd arasında samsungta çok fark yok ondan olabilir
bugün bir kaç yere sordum atılmıyor diyenler oldu ama bu yurt dışı samsungları satan yerler atıyoruz diyor ve sahibinden ilanlarında server kayıtlı falan yazanlar var nasıl oluyor

Servet ünal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Servet
Instagram
Servet._.unal
Steam
1524131080
Discord
servetunal
Bende IMEI kayıtlı kullanıyorum 2 yıldır hiç bir sıkıntı yok tr cihazlarla aynı güncellemeyi alıyor

Emrah_8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
emrah bulut
İmei konusunda duyduğum şey, 1 ocak itibariyle uzun süre sinyal alınmayan tüm telefonların imeileri iptal edecekti. kayıtsız telefonları resmi şekilde kayıt ettirme eskiden 3 bin TL civarı iken artık 6 bintllere kadar çıkan bir fiyata yükselmiş.amaç yurtdışı telefonların kullanımıı azaltmaktı sanırım.

ha kullandığınız eski telefonun imeisini yeni telefona attırılıyormu, ne kadar kullanışlı oluyor falan onu bilmiyorum. telefonun rootlanması ve öyle kullanılması gerekiyorsa sıkıntı, çünkü rootlu telefonlarda bankacılık işlemleri için güvenlik zaafı oluyor deniyor. şimdi arka planda bir izlenme programının olup olmadığından emin olamazsın ama bankacılık işlemleri yoksa ve çalışmasında bir sıkıntı yoksa pek sorun olmaz herhalde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Tahsin
Birincisi kaçak telefon alıyorsun. Faturası yok çalınırsa başına bir şey gelirse peşine düşemezsin. İkincisi cihaza bir şey olursa yasal olarak hakkını arayamazsin aldığın telefoncu garantisi benim der ama sadece der. Garantili alırsan ilk 6 ay ne olursa olsun yasal olarak hakkın var cihazda sıkıntı olursa para iadesi alabilirsin 2 sene garanti süresi içerisinde yine cihazda sorun varsa cihaz değişimi veya para iadesi alabilirsin telefon çalınırsa ya da bir şey olursa faturası ile cihazı takip edip hakkını arayabilirsin. Burda iş sana düşüyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,691
Üyeler
140,682
Son üye
xPuuL
Top Bottom