Neler Yeni

IMEI Kayıtsız Telefon Almak

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar
Merhabalar daha önce hiç yurt dışı telefon deneyimim olmadı babam için iş telefonu almak istiyoruz ve bugün telefoncu da bu cihazı gördüm canlı olarak inceledim ve kusursuz bir telefon kozmetik ve parçaları 200tl gibi bir ücretle kayıt yapabilceklerini ama güncelleme ve sıfırlama ile gideceğini yenide kayıt yaptırmak gerektiğini söyledi aranızda imei atılmış telefon kullanan varsa sorun oluyor mu ve nasıl dezavantajları oluyor acaba aynı cihazın türkiye modeli 11k arada 4k farka değer mi imei atılmış şekilde kullanmak bi sıkıntı oluştururmu ve ya bunun gibi her hangi bir cihaza da alsak sorun yaşar mıyız bu tür bi işlem ile kayıt yapılan telefonlarla
Mesaj otomatik birleştirildi:

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Eren
Ben de merak ediyorum bunu

alperennN

80+ Silver
250 TL kuzenimin telcisi IMEI atıyor yıllık kullanıyor teli de 3-3.5 a aldı bedava dan aldı deliriyorum redmi not11 ya da 10 pro s mes falan bir şeydi

hashusged

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Hasan Hüseyin Gedik
İlgilendiği Kategoriler
Tekno
bu modeli alana kadar poco x3 pro al tr 2.el hem 120hz ekranı var hemde full+fullde hiçbir oyunda kasmıyor 2 tane kullanıyorum memunum tavsiye ederim 2.el 6000 bandında bulabilirsin

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Fatih Gören
Bu piyasada aşırı mantıklı ama kapalı kutu alın android alcaksanız bence

Ya da imei atılmamış alın sıkıntı çıkmasın

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu piyasada aşırı mantıklı ama kapalı kutu alın android alcaksanız bence

Ya da imei atılmamış alın sıkıntı çıkmasın
kapalı kutu biraz bulmak zor bu cihaza daha önce atılmamış bu haliyle 8ay açıkmış sonra ya da şimdi kayıt yapılabiliyormuş

bu modeli alana kadar poco x3 pro al tr 2.el hem 120hz ekranı var hemde full+fullde hiçbir oyunda kasmıyor 2 tane kullanıyorum memunum tavsiye ederim 2.el 6000 bandında bulabilirsin
cihazı ben kullanmicağım babamda eskiden beri note serisi alışkanlığı var bütün modelleri kullandı ana telefon zaten s22ultra iş içinde 2 telefon lazım samsung ve kalem alışkanlığı yüzünden note 20 ve ya note 10 serisi bakıyoruz ben kendime alcak olsam almam :)

berkoncu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berk Öncü
androidlerde imei muhabbeti çok olay ios işletim sistemi değilse direk alsın baban arkadaşların dediği gibi 250tlya yıllık atıyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar
androidlerde imei muhabbeti çok olay ios işletim sistemi değilse direk alsın baban arkadaşların dediği gibi 250tlya yıllık atıyorlar
kullanırken falan sorun olmaz dimi daha önce yurt dışı cihaz kullanmadığımız için bilgim yok para verip de elimizde kalsın istemiyorum

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,162
İsim
SEYF
kullanırken falan sorun olmaz dimi daha önce yurt dışı cihaz kullanmadığımız için bilgim yok para verip de elimizde kalsın istemiyorum
IMEI kayıtlı telefonlarda bankalar sizi arayıp mesuliyet kabul etmediklerini söylüyorlar.Siz olsanız kullanabilirsiniz fakat babanız bunu görürse huy kapabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar
IMEI kayıtlı telefonlarda bankalar sizi arayıp mesuliyet kabul etmediklerini söylüyorlar.Siz olsanız kullanabilirsiniz fakat babanız bunu görürse huy kapabilir
evet kendisi de bunu internette okumuş kendisi telefonda mobil bankacılık da kullancak ama bi sorun teşkil eder mi

emre96161

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Mehmet Emre Şimşek
Redmi Note 10 Pro aldım ilk çıktığında 3000e, 1,5 sene kayıtsız kullandım, geçenlerde eski tel imei mi attım kullanıyorum, eğer imei atılmış veya atılacak telefon alacaksanız MediaTek işlemcili alın Snapdragon işlemcili almayın, mediateklilere imei atmak çok basit ama snapdragonlular için ise biraz karmaşık, genel olarak kurcalanmış yazılım yüklendiği için güncelleme almıyor cihazlar, benimkinde yazılım orjinal ancak modem dosyası farklı, güncelleme geliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,619
Üyeler
140,674
Son üye
Yiğit Okumuş
Top Bottom