Neler Yeni

İmplant Tedavisi hakkında

Uğur Karabulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Uğur Karabulut
Herkese iyi forumlar yaşım 17 ve dişime implant tedavisi yapılacak süreç nasıl işliyor ağrı falan oluyor mu implanttan sonra nelere dikkat etmeliyim öncesinde nelere dikkat etmeliyim

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,474
İsim
oğuzhan ege
bu yaşta neden böyle bi durum oldu acaba onu sorabilirmiyim yaşın çok genç ?

Leqendd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Yusuf
Benim annem 2 hafta önce olmuştu, tedavi yapıldıktan sonra sadece ilk gün biraz ağrısı olmuştu o da ilaçlarla vs. geçti. bir de ilk birkaç gün diş etinde kanamalar devam edebiliyor eğer öyle olursa kesinlikle korkma, tamamen normal bir durum. annemin kanaması 3. günde durdu. uzun lafın kısası yediğin yemekleri dikkatli, küçük küçük ve o taraflara değmeyecek şekilde yersen herhangi bir sıkıntı yaşamazsın.

Uğur Karabulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Uğur Karabulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim annem 2 hafta önce olmuştu, tedavi yapıldıktan sonra sadece ilk gün biraz ağrısı olmuştu o da ilaçlarla vs. geçti. bir de ilk birkaç gün diş etinde kanamalar devam edebiliyor eğer öyle olursa kesinlikle korkma, tamamen normal bir durum. annemin kanaması 3. günde durdu. uzun lafın kısası yediğin yemekleri dikkatli, küçük küçük ve o taraflara değmeyecek şekilde yersen herhangi bir sıkıntı yaşamazsın.
Teşekkür ederim içim rahatladı

cornlov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Caner kart
16 ya da 17 yaşında implant yapılır mı? Genel olarak, implant tedavisi ergenlik dönemi boyunca veya kemik büyümesi tamamlanana kadar (genellikle 18-20 yaş civarı) tavsiye edilmemektedir.
İnternette bunu buldum, bazı kaynaklarda bunun aksini söylüyor garip geldi yazmak istedim.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,474
İsim
oğuzhan ege
Öncelikle korkacak hiçbir şey yok bende 2 tane yaptırım acıması doktorun işçiliğine kalmış bir şey. Ağzını iğneyle uyuşturcaklar dudakların damakların böyle şişecek adam sonra damağını matkapla delecek ama hiçbir şey hissetmeyeceksin merak etme :D :D vida takılacak dikişler atılacak 1 hafta sonra dikişleri çıkartmak için tekrar doktora gitceksin benimkisi 3. gün dikişleri attı ağzımdan açıldı yani. Bu sorun değil öyle bir şey olursa korkma. 1.5 gün ağzından kan gelebilir dişinden bilgin olsun sonra sana 3 ay ya da 4 ay süre verip dişi monte edecekler bu kadar :D

alovra

80+ Bronze
Herkese iyi forumlar yaşım 17 ve dişime implant tedavisi yapılacak süreç nasıl işliyor ağrı falan oluyor mu implanttan sonra nelere dikkat etmeliyim öncesinde nelere dikkat etmeliyim
kafayi yicem ya bana niye yapmıyorlarki
Mesaj otomatik birleştirildi:

17 oldum ama illa 18 diyorlar boyum 1.93 daha nekadar gelişebilirim

Uğur Karabulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Uğur Karabulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
16 ya da 17 yaşında implant yapılır mı? Genel olarak, implant tedavisi ergenlik dönemi boyunca veya kemik büyümesi tamamlanana kadar (genellikle 18-20 yaş civarı) tavsiye edilmemektedir.
İnternette bunu buldum, bazı kaynaklarda bunun aksini söylüyor garip geldi yazmak istedim.
internette çok fazla şey yazıyor doktor yapabiliriz dediği için yaptırıyorum

Öncelikle korkacak hiçbir şey yok bende 2 tane yaptırım acıması doktorun işçiliğine kalmış bir şey. Ağzını iğneyle uyuşturcaklar dudakların damakların böyle şişecek adam sonra damağını matkapla delecek ama hiçbir şey hissetmeyeceksin merak etme :D :D vida takılacak dikişler atılacak 1 hafta sonra dikişleri çıkartmak için tekrar doktora gitceksin benimkisi 3. gün dikişleri attı ağzımdan açıldı yani. Bu sorun değil öyle bir şey olursa korkma. 1.5 gün ağzından kan gelebilir dişinden bilgin olsun sonra sana 3 ay ya da 4 ay süre verip dişi monte edecekler bu kadar :D
teşekkürler memnun musun hangi implantı önerirsin

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,474
İsim
oğuzhan ege
internette çok fazla şey yazıyor doktor yapabiliriz dediği için yaptırıyorum

teşekkürler memnun musun hangi implantı önerirsin
Ben alman implant yaptırdım ama siz ne yaptıracaksınız.

N1GHT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Eren Coşkun
14 yaşındayım benimde kök dişim kırıldığı için çekildi ve implant gerekiyor sanırım şimdi 18ime kadar beklemem mi gerekiyor?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,701
Üyeler
141,032
Son üye
RufusMcdonald
Top Bottom