Neler Yeni

İnce hesaptan alışveriş yapıp sorun yaşayan oldu mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Okan Gülmez
Arkadaşlar merhaba 10 gün önce gaming gecesinden klavye aldım fakat klavyenin tuşu bozuk çıktı geri gönderdim. Hala bir haber geri dönüş yok böyle bir durum yaşayan oldu mu daha önce nasıl bir yol izliyorlar ?

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Arkadaşlar merhaba 10 gün önce gaming gecesinden klavye aldım fakat klavyenin tuşu bozuk çıktı geri gönderdim. Hala bir haber geri dönüş yok böyle bir durum yaşayan oldu mu daha önce nasıl bir yol izliyorlar ?
Bana da klavye yamuk gelmişti. Bende incehesap'ı arayıp iade ettim. Sana bilgi verilmeden işleme alınıp onaylanıyor.
Müşteri hizmetlerini arayın bilgi alın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
OFLU HOCA
4 kez alışveriş yaptım hiç birinde bir sıkıntı yaşamadım. 4ü de gaming gecesinden di.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Okan Gülmez
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bana da klavye yamuk gelmişti. Bende incehesap'ı arayıp iade ettim. Sana bilgi verilmeden işleme alınıp onaylanıyor.
Müşteri hizmetlerini arayın bilgi alın.
Anlaşmalı kargo ile direk geri gönderdim şuan serviste gözüküyor bir de garanti süresi bitti yazıyor halbuki ürün daha yeni sıfır

MotionlessINWhite

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,521
İsim
Chris Motionless
İncehesap Cuma indiriminde Seagate 2 TB HDD aldım, herhangi bir sorun yaşamadım.

Lyndray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Furkan Kaya
Ben ve arkadaşlarım toplam 4 5 kere gaming gecesinden alışveriş yaptık hepsinde sorun çıktı

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Anlaşmalı kargo ile direk geri gönderdim şuan serviste gözüküyor bir de garanti süresi bitti yazıyor halbuki ürün daha yeni sıfır
Garanti olayı ilginçmiş. Çok takılmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Okan Gülmez
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4 kez alışveriş yaptım hiç birinde bir sıkıntı yaşamadım. 4ü de gaming gecesinden di.
Daha önce bende bir kaç defa alışveriş yaptım sorun yaşamadım fakat merak ettiğim sorun yaşadığınız zaman nasıl davranıyorlar ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Okan Gülmez
Ben ve arkadaşlarım toplam 4 5 kere gaming gecesinden alışveriş yaptık hepsinde sorun çıktı
Benim bir düşüncem var bununla ilgili genelde gaming gecesi gibi indirim yapılan zamanlarda hep sıkıntı ürünleri gönderiyorlar ve bir şekilde ya müşteri bu durumu kabulleniyor ya da uğraşıp iade ediyor

skaikru

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Bartu Akay
İncehesaptan çok alışveriş yaptım ve neredeyse hepsinde sorun yaşadım, leş bi site gerçekten

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Okan Gülmez
İncehesaptan çok alışveriş yaptım ve neredeyse hepsinde sorun yaşadım, leş bi site gerçekten
Bence de büyük bir sıkıntı var bu firmayla alakalı çünkü sıfır bir ürün alıyorsunuz klavye tuşu havada durmuyor bildiğin zemine yapışmış bir şekilde duruyordu tuş çalışmıyor bile.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ahmet
ince hesaptan flexy silver hazır sistem aldım ön panel kırık geldi ardından ön panel istedim 2 gün içinde yolladılar ben işini bu kadar özenli ve temiz yapan görmedim yüksek ihtimalle ön panel kargo taşıma sırasında kırıldı...

Top Bottom