Neler Yeni

incehesaba büyük isyan kapida

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Ne uzattınız be. Memnun olmayan para iade si alsın. İstanbul bilişim gibi değil 1 haftada para iadesi veriyorlar.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,803
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Umarım yeni bir İstanbul Bilişim vakası olmaz.

• Beğen
Reaksiyonlar: vpro

Veunes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kaan aşık
Dün el capitan ve gamepower ekran siparişinde bulundum öyle bir yazmışsınız ki iptal edesin geldi...
Ama içimde çok iyi bir his var erken gelecekmiş gibi hissediyorum

oknkrl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Okan
Forumdaki çoğu arkadaşın siparişinden daha önce siparişim ancak benimki de henüz kargolanmadı. Salı günü montaj aşamasında olarak güncellendi. Pazartesi artık kargoya verilmesini bekliyorum.
Screenshot_20200501_190604.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Abdullah DEMİRCAN
Arkadaşlar bir kere kimse kimseye saygısızlık yapmamalı. Bir diğer konu ise @Abdullah Hacıgül ü suçlamıyoruz, ön ayak olduğu için (iyi ki oldu hepimizin yararına oldu) bize yardımcı olmasını istedik. Bize verilen söz süre tamam önemli ama hepimiz insanız ve malum pandemi süreci var. Her ne olursa olsun müşteri haklıdır lafı bir yere kadar doğrudur. İncehesap bu süreçte şeffaf olmadı, oyalayıcı ve yanıltıcı bir yol izledi. Öfkemiz onlara, şu saat oldu çıkıp halen bir açıklama bir bilgilendirme yapmadılar. Biraz daha sakin olalım ve bekleyelim.

Blacksig

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Koray Ölmez
Konuyu dağıtmaya gerek yok. Sıkıntı firmanın ilgisizliğinden kaynaklanıyor. İncehesap süreçle ilgili şeffaf bi açıklama yapsa herkesi bilgilendirse biz de önümüzü görsek sıkıntı olmayacak. Ama ortada bi muğlaklık olunca herkes haklı olarak rahatsız oluyor.

dmsga

80+
2 haftadan beri ram bekliyorum allah bilir ne zaman gelir çinden sipariş verseydim max 1 ayda gelirdi

OBB7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Onur Berk Balcı
12.jpg

17 Nisandan sonra verdiğim bütün siparişler 2 gün içinde elime ulaştı ama bunlar nedense ısrarla gelmiyor stoklarda problem olduğunu düşünüyorum.

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
Adam ileri görüşlüymüş resmen ahahahs.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Arda Gençkurt
Instagram
ardapuerlupus
Steam
puerlupus
Bende çok sinirlendim dün ama hallettiler sorunu 5 Mayıs'a elimde numara da verdiler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,490
Üyeler
149,570
Son üye
isofix
Top Bottom