Neler Yeni

❌İndirim Bitti! incehesap çılgın indirim

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Bir dahaki sefere bütün noktalama işaretlerini deneyelim

panizher

80+ Silver
herkes şikayet etsin

Smtcee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Samet
Metni atar mısın
kopyalayıp atar mısın buraya bizde atalım
Sayın Yetkili, Merhaba

İncehesap.com sitesi her hafta cuma günü 22:00 da Cuma Gecesi olarak kampanya yapmakta. Son 3-4 haftadır 300 stoklu ürünleri 1₺ gibi cüzi bir fiyattan oyunseverleri ile buluşturuyor.

Lakin şöyle bir durum mevcut;

Belirtmiş olduğum site eğer 300 stokluk ürün satacaksa 22:00 da site direkt çöküyor ve en geç 65-70 dakika sonra gelmekte. Bu süreç içerisinde stok sayısında ciddi bir şekilde düşüş gerçekleştiriliyor. Bugün yaşanan durum ise şöyledir;

22:00-23:15 arası site sürekli host sorunu yaşadı ve süreyle orantılı olarak stok sayısında düşme oldu. Forum sitesindeki yaklaşık 50-100 kişilik arkadaş ekibiyle münakaşa içerisinde olduk ve alabilenlerin sayısı 10 kişi ya var ya da yoktur.

23:15-23:45 arası her dakikada 4-8 stok sayısı düştü ve 23:50 civarında ürün tükendi olarak görüntülendi.

Ürünü alacak kişilerden birisi olarak ürünü sepete ekledim ve belirttiğim saatler içerisinde sepet ekranında sürekli beyaz ekranla karşılaştım ve ödeme yapamadım, bu durumu yaşayan bir sürü arkadaşım oldu.

Sizden ricam bu ilgili site belirtilen ürünü gerçekten 300 kişiye satmış mı yoksa ortada bir sahtekârlık mı mevcut? Yoksa amaçları reklam mı? O kadar şikayet var ama ne hikmetse sayfa şikayetvar dan eşsiz diamond ödülü almış.

İlgili site;
Tartışmanın yaşandığı ve şikayetlerin bulunduğu forum makalesi;

Belirttiğim ürüne ait ekran görüntüsü ektedir.

Geri dönüşünüzü bekler,
İyi çalışmalar dilerim.
Saygılar

panizher

80+ Silver

Veterance

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Emre Özdemir
stoğun tamamı erimedi stoğu tekrarda koymuyorlar site çökecek diye :blobdance::blobdance:

panizher

80+ Silver
arkadaş paramiz var kulaklık almaya parası olmuyanlar vardı ihtiyacı olanlar vardı 1tl görsederek kaç kişini ümütlendirdi doğru bir şey değil

SametSW

80+ Bronze
arkadaş paramiz var kulaklık almaya parası olmuyanlar vardı ihtiyacı olanlar vardı 1tl görsederek kaç kişini ümütlendirdi doğru bir şey değil
ben sırf 1 aydır para biriktiriyorum almak için o kadar ihtiyacım vardı ki bunu gördüm 2 saat boyunca denedim alamadım vaktim çalındı

hidir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
hıdır
#incehesapboykot twittere yazalım mı 3 kişi yazmış

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular