Neler Yeni

❌İndirim Bitti! incehesap çılgın indirim

sa9a

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Hasan Demir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon ve Uygulama Yazılımı
Kargoya verildi benim ürün. Çokta fazla kötülemeye gerek yok. Şimdi gönderdiği zaman yorum olarak gönderildi ürün beklemiyordum cidden ucuz etin yahnisi dediğim için özür dilerim diyeceksen eyvallah ta yani çok seviyoruz cidden bu tür olaylar da karalama yapmayı 1₺ den ürün aldıysan ne ala insanlar gıda için kuyrukta birbirini eziyorlar kutu kutu yağ olayları var zor cidden zor insanları mutlu etmekte edememekte neyse iyi forumlar
Kral ben ihtiyacım olduğu için almadım zaten. Gelse de umurumda değil gider yeğenime falan hediye ederim. Gelip gelmemesi İnceHesap'ın gözümdeki değerini değiştirmeyecek. Büyük küçük tüm firmalar cebini doldurmaya çalışır ama dünkü hadise gibi yada şahsi yaşadığım meselede olduğu gibi hiçbiri dansözlük yapmıyor, indirim adı altında kimsenin zamanını çalmıyor. Şu ucuz ürüne şükredecek de değilim açıkçası, iyi forumlar.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Kral ben ihtiyacım olduğu için almadım zaten. Gelse de umurumda değil gider yeğenime falan hediye ederim. Gelip gelmemesi İnceHesap'ın gözümdeki değerini değiştirmeyecek. Büyük küçük tüm firmalar cebini doldurmaya çalışır ama dünkü hadise gibi yada şahsi yaşadığım meselede olduğu gibi hiçbiri dansözlük yapmıyor, indirim adı altında kimsenin zamanını çalmıyor. Şu ucuz ürüne şükredecek de değilim açıkçası, iyi forumlar.
İyi forumlar zaten stok bitiyor bir çok olaylar mevcut donanım arşivi çıkardığın da bile stok nasıl biter isyanları oluyor du pardon unuttum onu da zaten o tarafta bile o tür olayların dile gelmesi her şeyi anlatıyor aslında ama olay şu ki stoklar doğrultusunda satıldığını düşünüyorum zaten dün ki olayda da 300 kişiden fazla olduğu belli belki de 30.000 kişi girdi herkesi mutlu edemezsin.

• Beğen
Reaksiyonlar: sa9a

DonanımFikir

Beta Berk Bayındır 'ı Rahmetle Anıyoruz
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,585
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Şans demiyelim lütfen hepsini aldım ben şimdiye kadar ;) ama tabi bazıları için şans gerekiyor.
Tek bir şey sormak istiyorum.
Nasıl yetişebiliyorsun?
Kartı bile kaydettim, internet de kötü değil, yetişemiyorum.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Tek bir şey sormak istiyorum.
Nasıl yetişebiliyorsun?
Kartı bile kaydettim, internet de kötü değil, yetişemiyorum.
Vallaha üstad hepsini aldım telefondan mobil internet olarak bağlanıyorum dün baz istasyonu var dedim tepem de ama etkisi olmaz dediler olay internet ise neden olmasın baz istasyonu gereksiz mı diye düşündüm öyle denildi diye de sanmam bence onun da etkisi oluyor olsa gerek sonuçta wi-fi bağlantı veya kablolu olarak pc üzerinden almadım. Yani çokta yaptığım bir espirisi yok dün ki olayda da 14 dakika içinde almışım 2 saat uğraşanlar var bilemiyorum cidden. Ek olarak hepsini aldığım için şans oldugunu da düşünmüyorum. Belki konum belki çekim belki başka bir etken.

Deadpool

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Adil Canbulat
İlk defa bir konum bu kadar mesaj aldı galiba teşekkürler <3

Akanzaii06

80+ Bronze
Cimerin de çokta şeyindeydi. Şu indirim olaylarını niye bu kadar kasıyorsunuz anlamıyorum. Bu ülkede ne denetleniyor ki bu denetlensin ya da yaptırım uygulansın. Ben hiç bir zaman gaming gecesi takip etmiyorum. Zaten fiyatlar diğer sitelere göre yüksek oluyor düştü algısı yaratıyorlar. Ben ne itopya ne incehesap bu tarz yerlerden çöp bile satın almam. Size de tavsiyem hiç bulaşmamanız. Ben 26 yaşındayım bir çoğunuz benden yaşca ufak sizide anlıyorum. Böyle kampanya yapıyormuş gibi gösterip sizi heveslendiriyorlar. Bu durumlarda bela okumaktan başka bir şey gelmez elden ama zamanla bu tür şeylere alışacaksınız. Yaptıkları tamamen algı ve ilgi çekmek. İleride bir iş sahibi olduğunuzda, çalıştığınızda kendi paranızla helalinden en iyisini alırsınız kardeşlerim. Bu konuyu uzatmayın kapatın gitsin.
Cimerin seyinde ya da değil. Netice itibari ile ortada bir tezgah var. Linkte ? Muhabbeti incehesabin tezgahı. Bunuda öyle yada böyle şikayet edeceksin. Ben etmedim ama edenede helal olsun. Yaşım 29 o ürünü almak mesele değil mesele ürünü 1 TL den satıp izdiham yaratmak. Dünyanın tiklanmasini aldı. 300 tane mouse sattı tabi reel de ne kadar satış oldu faturası oralar muallak. Reklamını yapıyorsa adam gibi yapsın. Ayriyetten öyle keskin kurallara gerek yok. Bugün işime gelir cebime dosttur itopyadan alırım yarın incehesaptan bu iş böyledir. Kimse amcamın oğlu değil. Şuan da da bir iş güç sahibiyim istediğimi her an alabilirim ama malesef mesele bu değil ha incehesap evet gaming gecelerinde yalandan indirim yapıyor bu gerçek fakat yiğidi öldür hakkını yeme. 2 aydır sata ssd arıyorum 240 GB lar sacma sapan markalar 400 den başlıyor 600 TL ye gidiyor. Dün gece 256 GB 333 TL ye aldım. İndirim mi gayet güzel indirim bu kurda. Ama bu 1 TL lik reklam amaçlı kampanyası insanları resmen aldatmaktan başka bir şey değil. Nokta kardeşim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,064
Üyeler
140,758
Son üye
Montascy
Top Bottom