Neler Yeni

🧺İndirim Konusu Paylaşımı HK🧺

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Değerli dostlar artık indirim konusu vs paylaşımı yapmayacağım belli başlı durumlardan dolayı çok fazla saçma sapan kişiler ve durumlar var bezdirdi beni...

uyarı vs yermiyim bilmiyorum ama halihazırda konu açarken herhangi bir çıkar gütmeden paylaşım yapıyorum bilen bilir bilmeyen zaten çamur at izi kalsın hesabı yapıyor alıştık onada bir konu açılıyor belli bir ay sonuna kadar sonra açıklanacak diyor soruyoruz ne zaman açıklanacak bir kaç kez belki unutmuştur vs diye insanlık hali ama verilen cevap taciz ediyorsun :/ halihazırda bir şey söyleyemez hale geldik ban yeriz vs diye

IMG_20240209_173818.jpg

Halihazırda forumda paylaşım yapan kişilerin geneli tesadüfen keşfetmis olduğum bir sosyal medya hesabından alintiyarak paylaşım yapıyor bu tarz durumlar paylaştıkça güzel zaten bilgiyi gizlemek bana saçma geliyor ben konusunu açarken reklama girdiği için sanırım uyarı yedim ama sıkıntı yok dediğim gibi bilgi paylaştıkça güzel halihazırda paylaşım yapan kişilere başarılar benden bu kadar dostlar

umutbeedir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Umut BEDİR
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım ve Oyun
Instagram
chox.ia
Steam
https://steamcommunity.com/id/untiliwin/
Discord
umt.bdr
Boşver kral, bu insanlık her türlü iyilikte maraz doğdurur. Sen önceki ve şimdi yaptığın her şey için sağolasın

HalilAydogan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Halil Aydogan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Instagram
https://www.instagram.com/hhalilaydogan/
Twitter
hhalilaydogan
Değerli dostlar artık indirim konusu vs paylaşımı yapmayacağım belli başlı durumlardan dolayı çok fazla saçma sapan kişiler ve durumlar var bezdirdi beni...

uyarı vs yermiyim bilmiyorum ama halihazırda konu açarken herhangi bir çıkar gütmeden paylaşım yapıyorum bilen bilir bilmeyen zaten çamur at izi kalsın hesabı yapıyor alıştık onada bir konu açılıyor belli bir ay sonuna kadar sonra açıklanacak diyor soruyoruz ne zaman açıklanacak bir kaç kez belki unutmuştur vs diye insanlık hali ama verilen cevap taciz ediyorsun :/ halihazırda bir şey söyleyemez hale geldik ban yeriz vs diye

Alıntıyı görüntüle

Halihazırda forumda paylaşım yapan kişilerin geneli tesadüfen keşfetmis olduğum bir sosyal medya hesabından alintiyarak paylaşım yapıyor bu tarz durumlar paylaştıkça güzel zaten bilgiyi gizlemek bana saçma geliyor ben konusunu açarken reklama girdiği için sanırım uyarı yedim ama sıkıntı yok dediğim gibi bilgi paylaştıkça güzel halihazırda paylaşım yapan kişilere başarılar benden bu kadar dostlar
Tamam

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Keşke böyle şeyler planlansa da katılanların aklı orada kalmasa. Ne zaman açıklanacağı, ne zaman biteceği, hediyenin ne zaman verileceği…

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Keşke böyle şeyler planlansa da katılanların aklı orada kalmasa. Ne zaman açıklanacağı, ne zaman biteceği, hediyenin ne zaman verileceği…
Ben halihazırda inan hocam hediye için vs paylaşım yapmıyorum yıllardan beridir paylaşım yapıyorum maksat forum uyguna ürün alsın vs diye bu tarz konu açılınca halihazırda insan biraz heyecanlanıyor ben küçük şeylerden bile mutlu olan birisiyim dedim belki kazanırsam forumun hatırası olur diye halihazırda açıklanmayinca bir iki tekrar ne zaman açıklanacak diye insanlık hali hatırlatmada bulundum ama azarı yiyen ben oldum :)

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben halihazırda inan hocam hediye için vs paylaşım yapmıyorum yıllardan beridir paylaşım yapıyorum maksat forum uyguna ürün alsın vs diye bu tarz konu açılınca halihazırda insan biraz heyecanlanıyor ben küçük şeylerden bile mutlu olan birisiyim dedim belki kazanırsam forumun vs hatırası olur vs diye
Biliyorum hocam ben zaten sizin bir şey beklemeden yaptığınızı. İyi ki varsınız

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,907
Üyeler
156,402
Son üye
Divi