Neler Yeni

İNDİRİMLİ MSI G2412F ALINIR MI?

Wisouls

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Wisouls
Ölü pixel yok. Ghosting gözle görünen yok telefon çekimini atıyorum şimdi. Renkler canlılık güzel. Fiyatıda uygundu onuda düşünmek lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefon çekimi
Hocam birde acaba siyahlar çok parlıyor mu? Ips panelde kenarların parladığını biliyorum fakat şu an kullandığım ips panelde tam ekran siyah acarsam heryeri parlıyor. Bunda böyle bir sorum var mı acaba?

Salihayaz

80+ Bronze
Bence bu Model yerine ASUS VG249QL3A Modelini almanı tavsiye ederim kullanıyorum gayet mutluyum 180 hz - 1 ms gtg fast ıps

repyxer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Süleyman Efe Cİn
Ölü pixel yok. Ghosting gözle görünen yok telefon çekimini atıyorum şimdi. Renkler canlılık güzel. Fiyatıda uygundu onuda düşünmek lazım

Telefon çekimi
bu test bu şekil yapılmıyor hocam :D

Hocam birde acaba siyahlar çok parlıyor mu? Ips panelde kenarların parladığını biliyorum fakat şu an kullandığım ips panelde tam ekran siyah acarsam heryeri parlıyor. Bunda böyle bir sorum var mı acaba?
hayır parlamıyor ki zaten ekranın tamamının siyah olacağı ne zaman var ki? hangi oyun uygulama vs siyah ekranda kalıyor belki film ara sahnelerinde filan ama dedigim gibi parlamıyor güzel kaliteli ledler var

Bence bu Model yerine ASUS VG249QL3A Modelini almanı tavsiye ederim kullanıyorum gayet mutluyum 180 hz - 1 ms gtg fast ıps
9k TL, biz bu monitörü aldığımızda 4.3k idi kargoyla beraber.

Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,301
Üyeler
141,278