Neler Yeni

İnsanlar Neden Klavye Alır?

Cihangir

80+ Gold
Hep merak etmişimdir lütfen birisi beni aydınlatsın. pahalı mouse olur çünkü hafiftir ne bileyim hızlı dönüyordur, ne bileyim tuşları vardır atayabileceğin, ne bileyim hassasiyeti çok iyidir vs. pahalı kulaklık olur çünkü kulak ağrıtmaz ne bileyim bası güzeldir ne bileyim tizzleri çok iyidir ne bileyim oyunda çok iyi ses kasarsın. ama bilader ben şu klavylelerin ömür billah farkını anlamadım. yani ne işe yarıyor bu pahalı klavyeler ? hadi mekaniği var evet fazla ses çıkartıyor ya başka? lütfen birisi ekstra şu var desin gidip alıcam yani.
razer blackwidow v3 green switch hem hissiyat hemde sesi çok iyi bence normal klavye kullanmak yerine onu kullanırım

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR

Eren_Y

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Eren Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
oyun yardım pc toplama vb.
Instagram
https://www.instagram.com/m_upt.eren/
Steam
https://steamcommunity.com/id/jiqitter/
Twitter
hamdieren10
Discord
Capon#5386
Hep merak etmişimdir lütfen birisi beni aydınlatsın. pahalı mouse olur çünkü hafiftir ne bileyim hızlı dönüyordur, ne bileyim tuşları vardır atayabileceğin, ne bileyim hassasiyeti çok iyidir vs. pahalı kulaklık olur çünkü kulak ağrıtmaz ne bileyim bası güzeldir ne bileyim tizzleri çok iyidir ne bileyim oyunda çok iyi ses kasarsın. ama bilader ben şu klavylelerin ömür billah farkını anlamadım. yani ne işe yarıyor bu pahalı klavyeler ? hadi mekaniği var evet fazla ses çıkartıyor ya başka? lütfen birisi ekstra şu var desin gidip alıcam yani.
çok ucuza kaçarsan mekaniklerde yay sesi çıkartıyor mekaniklerde birden fazla tuşa basınca algılama özelliği var (membrane larda var mı bilmiyorum) gecikme süresi farkı var görünüş farkı var kalite farkı var ömür farkı var aynı mouse lardaki şu sensör daha iyi bu daha iyi der gibi mekaniklerin de türleri var çeşit çeşit sadece red switch sessiz blue switch sesli diyip geçmekle olmuyo yeterli mi dostum
Mesaj otomatik birleştirildi:

klavye mausdan cok daha onemlidir iletim hizi (optik switch) basis hissiyati tus omurleri sesi bilek destegi macro tuslari
ne oynayacağına bağlı öyle deme la ben bütcem yetmiyo diye ilk monitor mouse alcam sonra kulaklık klavye alıcam

Top Bottom