Neler Yeni

İnstagram tahminen ne zaman erişim engeli kalkar

agno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
burak
Hamas sivil mi öldürüyor? Bugüne kadar gördüğüm en cahil insanlardan birisin. Şahsıma hakaret ettiğinden ötürü babama haftaya asliye mahkemesinde adına tazminat davası açtıracağım.
Kes lan düdük sen hakaret edeceksin suç olmayacak ben edince mi olacak dava etmezsen bütün değerlerine söveceğim

tredarc

80+
Kes lan düdük sen hakaret edeceksin suç olmayacak ben edince mi olacak dava etmezsen bütün değerlerine söveceğim
Benim mesajlarımın hiçbir cümlesine hakarete dair en ufak bir izlenim yok. Davayı ben açmayacağım, Ankara Barosunda avukatlık yapan babam açacak. Sadece hakaret davası yiyecektin, artık tehdit davası da yiyeceksin. Bu dava siciline işleyecek dolayısıyla ne memur olabileceksin, ne bir işe girebileceksin.

agno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
burak
Benim mesajlarımın hiçbir cümlesine hakarete dair en ufak bir izlenim yok. Davayı ben açmayacağım, Ankara Barosunda avukatlık yapan babam açacak. Sadece hakaret davası yiyecektin, artık tehdit davası da yiyeceksin.
Bunu hakaret saymıyorsun herhalde annesine hem de utanmaz herif 😃

Ekler

• Screenshot_20240803_212315_Chrome.jpg
    Screenshot_20240803_212315_Chrome.jpg
    189.4 KB · Hit: 34

tredarc

80+
Aynen aynen hadi mahkemede görüşürüz 😃
Sen kimsin senin için evimden çıkıp mahkemeye adım atacakmışım :D Yüzünü görmeyeceğim bile, babam seninle dava konusunda uğraşacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adli para cezası ile cezalandırılır. (3 aydan 2 yıla kadar hapis cezası veya adli para cezası.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
keday samur
tahminen 2028'de iktidar allah korusun değişirse engel o zaman kalkar.

tredarc

80+
Tamam babanla görüşürüm mahkemede sen evinden dışarı çıkma. Kuvay-ı Milliye'ye de hamas benzetmesi yapma densizliğinde bulunma bir daha
Kuvay-ı Milliye neyse, Hamas da aynen o dur. Ekstra bir hakaretten ötürü bu mesajının da ekran görüntüsü alındı.

Ayrıca, ben Tarih öğretmeniyim. Bana akıl vermek yerine, kendini bilgisiz ve cahil olduğun konularda geliştirmeye yönel :)

agno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
burak
Kuvay-ı Milliye neyse, Hamas da aynen o dur. Ekstra bir hakaretten ötürü bu mesajının da ekran görüntüsü alındı.

Ayrıca, ben Tarih öğretmeniyim. Bana akıl vermek yerine, kendini bilgisiz ve cahil olduğun konularda geliştirmeye yönel :)

Hamas kadın ve çocuk dahil sivil öldüren bir öegüttür kendim görebiliyorum başkalarının videosunu izlememe gerek yok yazık senin okuttuğun çocuklara. Hadi bay bay

GirayHan

80+ Gold
Hamas kadın ve çocuk dahil sivil öldüren bir öegüttür kendim görebiliyorum başkalarının videosunu izlememe gerek yok yazık senin okuttuğun çocuklara. Hadi bay bay
sorsana pkk'yı zamanında filistinliler neden eğitmiş 80/84 yıllarında.

tarih öğretmenine bak hele.

ulan 22 yıllık iktidarın meyvesi bu likayatsiz neo osmanlıcı bebeler işte ne bekliyonuz.

"ne bekliyon" derken aklıma şu video geldi.

Hee unutmadan Atatürk'ün kurduğu ülkede, bunun gibilerin demokratik cumhuriyet rejimi içinde yaşayıp yine Atatürk'ün demokratik cumhuriyet rejimine entegre ettiği ceza kanununu onlardan olmayanlara kullanmaya çalışmaları yok mu ona da bitiyorum be aga 🚬

Vazq3ex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Ahmet
Atatürk'ün İngiliz kraliyetinin başındaki kişi vefat ettiğinde yas ilan ettiğini biliyor muydun? Bunun için de aynı şeyi söyleyebiliyor musun? Senin derdin İslam'a düşmanlıktan başka bir şey değil. Sen kötü bir insansın. Saf bir kötüsün. İnşaallah ömrün boyunca bu kötülüğün sana geri dönüşünü ağır bir biçimde yaşarsın.
Dostum bende müslümanım islamla da bir derdim yok benim demek istediğim önce neden biz değiliz kendi vatandaşımız değil bu arada herkes müslüman değil olmak zorunda da değil burası şeriatla yönetilen bir yer de değil bireysel olarak yas tutabilirsin devletin dini yoktur müslüman olmayan insanların hayatlarını da etkiliyorsun buradan gelir kazananlar var işi sosyal medya olanlar var bu kul hakkı değil mi tanımadığın bir insana beddua etmek ne kadar itici bir şey sizin gibiler yüzünden bu dine zarar geliyor hiçbir zaman hoşgörülü olamıyorsunuz herkesin müslüman olduğu zannediyorsunuz tarikatlardan şeriatçılardan ve sizin gibilerden tiksiniyorum Allah bile isteğin şekilde yaşaman için özgür bırakmış ama sizin gibiler bunu anlamazsınız insanların hayatlarına karışmayı kendinize vazife edinirsiniz müslüman biri öldüğü için müslüman olmayan birinin özgürlüğünün kısıtlanması çok tiksindirici bir şey dinini ve yasını bireysel yaşarsan ülkemiz daha güzel olur umarım anlamışsındır ben gerek dini gerek hayat ile ilgili kararlarımı kendim özgür irademle vermek istiyorum benim yerime başkasının değil madem sen çok iyi bir insansın biz kötüyüz git yardım et o zaman zaten kendileri bu savaşa sebep oldular onlarca sivil insan boş yere öldü tankları uçakları gelişmiş silahları ve başka ülkelerin desteğini alan bir ülke karşısında küçük silahlı bir direniş grubu bu insanlar bir sürü sivil insanın çocuğun öleceğini bilerek bu savaşı başlattı ben İsrailin yaptığını desteklemiyorum evet sivil öldürüyorlar savaş suçu işliyorlar umarım cezasını alırlar umarım Filistin özgür olur herkes barış içinde yaşar fakat bizim kendi dertlerimiz var önce biz başkası değil diğer milletlere yaptığımız yardımı ilgilenmeyi kendi insanımıza yapmadılar ben vergimin başka milletten birine değil kendi ihtiyacı olan insanımıza gitmesini istiyorum kendi ülkemize harcanmasını istiyorum artan olursa eğer yardım yapsınlar cebimizden verip değil çok istiyorsa İran Mısır Suudi Arabistan yardım etsin ama doğru bizim gibi başkasının derdini kendi derdimiz yapan varken ne gerek var ve bu savunduğun insanlar geçmişte bize ihanet etmiş insanlar ben senin gibi arap seviciliği yapmıyorum ne dersen de önce kendi insanımız ve bizi ilgilendirmez bu kararlar gelecekte senin ve çocuğunun yaşayacağı hayat kalitesini etkiliyor bizi hep geriye götürüyor bence kendine dert edinmek istiyorsan bunu edin

Son düzenleme:

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,016
İsim
uwu
Pardon sen kimsin tam olarak? Sana fikrini soran oldu mu? Hakaret etmemiş kimse falan ne saçmalıyorsun?

Burada ne yazıyor? Akşam akşam güldürüyorsun beni :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben Tarih öğretmeniyim. Önce Türkçe konuşmayı öğren, daha sonra bana mesleğimi öğretmeye çalışırsın belki, acınası haldesin. Cahilliğin göz yakıyor.
İlkokul sosyal öğretmenimisin 😂

Filistin bayrağının ülke içindeki arap ayaklanmasınında simgesi olduğunuda biliyorsundur heralde

Ben masum çocuklara ve sivillere üzülüyorum ama gidipte .. devamını getirmeyeyim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,862
Üyeler
156,690
Son üye
kqnll
Top Bottom