Neler Yeni

İos mu android mi almalıyım

Logithx

80+ Bronze
Android telefonlar iki sene sonra donuyor hala iphone 5 kullanan var iphone 5 kullanana sor bakiyim neler çekiyormuş hangi xiaomi modeli iki sene sonra kasıyor mi 9 kulladığım telefonlardan biri hala çatır çatır her şeyi yapıyorum ios stabil daha fazla güncelleme alıyor lafım yok alınabilir bir diğer kullandığım cihaz iphone 12 ama kişisel düşüncem iphone 11 tam bir takoz yorum yaparken genel konuşmazsak model belirtirsek hangisi kasıyormuş ona göre tartışalım..

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Hiç

Hiçbir kız 64GB RAM’li 1TB depolamalı telefona bakmaz.
Ama elinde iPhone 12 varsa işler değişir;)
İnsanlar bu düşünce yapısında olduğu sürece Apple daha çooooook ekmek yer.

Konu sahibine cevabım, uzun kullanım istiyorsanız iOS alın.
2. telefon olarak iPhone 5S kullanıyorum, hâlâ giriş seviye Android'lerin çoğundan daha akıcı.

Ama 4K bütçede iOS'tan uzak durmanızı öneririm. Güzel bir orta segment Android alın, bir önceki sayfada önerildiği gibi A52 olabilir. Büyük bir AMOLED ekrana ve uzun süre götüren bir bataryaya sahip olursunuz hiç değilse.

Android'le iOS arasındaki fark eskisi kadar devasa değil. Özellikle Samsung, OneUI ile birçok konuda gelişme katetti.

bıraktım

80+ Bronze
İnsanlar bu düşünce yapısında olduğu sürece Apple daha çooooook ekmek yer.

Konu sahibine cevabım, uzun kullanım istiyorsanız iOS alın.
2. telefon olarak iPhone 5S kullanıyorum, hâlâ giriş seviye Android'lerin çoğundan daha akıcı.

Ama 4K bütçede iOS'tan uzak durmanızı öneririm. Güzel bir orta segment Android alın, bir önceki sayfada önerildiği gibi A52 olabilir. Büyük bir AMOLED ekrana ve uzun süre götüren bir bataryaya sahip olursunuz hiç değilse.

Android'le iOS arasındaki fark eskisi kadar devasa değil. Özellikle Samsung, OneUI ile birçok konuda gelişme katetti.
a52 kasasında esneme sorrunu oluyormuş özelliklerini beğendim ama bu korkutuyor bütçem 4 bin değil bu arada ios alırsam 7-8 bin vereblirim ama android telefonlar için çok bütçe ayırasım gelmiyor

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
a52 kasasında esneme sorrunu oluyormuş özelliklerini beğendim ama bu korkutuyor bütçem 4 bin değil bu arada ios alırsam 7-8 bin vereblirim ama android telefonlar için çok bütçe ayırasım gelmiyor
Etiketlendiğim mesajı okuyunca bütçeyi yanlış anlamışım pardon. O sorun bütün serilerde yok diye biliyorum ama o riske girmek istemeyebilirsiniz tabii anlarım.

Bugün bir arkadaşa daha aynısını söyledim, şu an o bütçede iPhone 11 almaktansa parayı TL dışında bir yerde tutun, eylülde 13'ün çıkmasını bekleyin, fiyatlar biraz aşağı doğru kıpırdanınca 12 almaya çalışın. 11 ile arasında özellikle ekran ve zariflik konusunda çok fark var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,300
Üyeler
150,848
Son üye
Akperem.agn
Top Bottom