Neler Yeni

İos mu android mi almalıyım

Nachi

80+ Platinum

Aware

80+ Silver
11 alma iphone alacaksan. @Evil Belief
android içinse önerim a52. Peki android için bütçe neden 4k?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesinlikle
Değmeyeceğini düşünüyor. Sd işlemcili s20fe alsa daha iyi kaç telefon var ?

OKEANOS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Okyanus Öztürk
Hiç
arkadaşlar telefon aldıgım zaman uzun yıllar kullanmak isteyen biriyim (gm5 plus ı 2016 dan beri kullanıyorum sadece sarj yerini ve bataryasını yeniledim bir kez )
telefonu saatlerce kullanmıyorum oyun telefonda hiç oynamam sadece youtube instagram arama için kullanan birisiyiyim iphone 11 nasıl bir tercih olur yoksa android başka bir telefon mu almalıyım abim iphone se kullanıyor bir daha android kullanmam diyor dediği kadar güzel mi gerçekten iosh
arkadaşlar telefon aldıgım zaman uzun yıllar kullanmak isteyen biriyim (gm5 plus ı 2016 dan beri kullanıyorum sadece sarj yerini ve bataryasını yeniledim bir kez )
telefonu saatlerce kullanmıyorum oyun telefonda hiç oynamam sadece youtube instagram arama için kullanan birisiyiyim iphone 11 nasıl bir tercih olur yoksa android başka bir telefon mu almalıyım abim iphone se kullanıyor bir daha android kullanmam diyor dediği kadar güzel mi gerçekten ios
telefonu saatlerce kullanmıyorum oyun telefonda hiç oynamam sadece youtube instagram arama için kullanan birisiyiyim iphone 11 nasıl bir tercih olur yoksa android başka bir telefon mu almalıyım abim iphone se kullanıyor bir daha android kullanmam diyor dediği kadar güzel mi gerçekten ios
Hiçbir kız 64GB RAM’li 1TB depolamalı telefona bakmaz.
Ama elinde iPhone 12 varsa işler değişir;)

berkauaslan49

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Berkay Aslan
kişiden kişiye değişir ben ios seviyorum ios öneririm bütçe varsa 11 almayin 12 alin . 12 mini de olur .

Aware

80+ Silver
Hiç

Hiçbir kız 64GB RAM’li 1TB depolamalı telefona bakmaz.
Ama elinde iPhone 12 varsa işler değişir;)
İphone alacağıma biraz daha koyar motor alırım bak bakalım hangisine bakıyorlar.

Aware

80+ Silver
Çıkışta kız:Ayyyğhh motorlu keko yağğ
Her motoru olan keko oluyor wow. Keko insanın içinde vardır. Alo alo için iPhone alınmaz. Gider motor alıp yer gezerim.

Laxerian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,286
İsim
Çağan Şen
İyi bir android alın 6 5k civarına sizi uzun yıllar götürür

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,302
Üyeler
150,848
Son üye
Akperem.agn
Top Bottom