Neler Yeni

IOS’ ten Android’ e Geçmek

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Samet Demirci
Merhaba,

Bugün Bursa’ da 5.1 deprem oldu, benim iPhone telefonda ses seda yokken annemdeki OnePlus 5T yaklaşık 15-20 saniye öncesinden deprem bildirimi yaptı ( Tabi deprem bildirimi olduğunu sonradan öğrendim, umursamamıştım )

Normalde benim iPhone’ da da bu özellik açık ama hiç bir şey olmadı.

Bu yüzden geri Android’ e geçmek istiyorum sizce mantıklı mı?

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,636
İsim
Eren Yeager
Sırf bu yüzden geçmek istiyorsan saçma bence yani benim de arkadaşım android kullanıyor deprem bildirimi geldi hemen okudum derken deprem olmaya başladı diyor yani daha henüz temele sahip bir durum değil bu

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Samet Demirci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sırf bu yüzden geçmek istiyorsan saçma bence yani benim de arkadaşım android kullanıyor deprem bildirimi geldi hemen okudum derken deprem olmaya başladı diyor yani daha henüz temele sahip bir durum değil bu
Sonuçta düşünmesi güzel,

Bir de Samsung S23’ e geçmek için bahane arıyorum ama değeri düşer diye korkuyorum.

Benim iPhone 13’ ün garantisi bitti, pil 82

Bu yüzden değiştiresim geliyor Samsung S23 ile kafa kafaya takas edilir ama 3-5 yıl sonra iPhone hala para ederken Samsung etmeyecek

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
ben Androidde deprem ağı pro uygulamasını kullanıyorum yanlış bilmiyorsam iosta da var prosunu alırsan reklam vsde çıkmıyor ben aldığımda çok pahalı değildi. Bi bakar mısın tavsiye ederim o uygulamayı da kullanan çok var

aeaeae

80+
knk dusunme gec. s23 dedigin cihaz arka kamera paketinde 14 pro ayarinda bir cihaz. on kamerada ımx714 kullanan 14'den ve 14 pro'dan cok daha iyi. SoC desen GPU'da A16'dan daha guclu, arabirim desen Android mertebesinde tekel, pil desen garanti 7+ saat. daha ne istiyorsunuz anlamadim, su android hakkindaki kaliplasmis safsatalardan kurtulun artik.

şahin doğan

80+ Platinum
knk dusunme gec. s23 dedigin cihaz arka kamera paketinde 14 pro ayarinda bir cihaz. on kamerada ımx714 kullanan 14'den ve 14 pro'dan cok daha iyi. SoC desen GPU'da A16'dan daha guclu, arabirim desen Android mertebesinde tekel, pil desen garanti 7+ saat. daha ne istiyorsunuz anlamadim, su android hakkindaki kaliplasmis safsatalardan kurtulun artik.
S23 gördüğüm en kötü renk, kontrast, doygunluğa sahip telefon. Yeşil ağaçları ve insan yüzünü sarı yapmakta 1 numara, dinamik aralığı arttırmak için detayları yok etmekte 1 numara. Ön kamera vasatın altında, dünya çapında S23'ün ön kamerasına giydirmeyen kalmadı zaten. Video tarafında belli bir profili yok. Keskinlik +50, ters ışıkta detayları yok etme. Ne ararsan var.
S23, iPhone 13'den iyi mi? İyi tabi ki ona lafım yok ama iPhone 13'den geçen biri S23'ün kameralarına lanet okur.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,166
İsim
Semih Boran
USB 3.2 desteği, Wi-Fi 6E, ARMv9 gibi + UEFI kullanması gibi bir sürü artısı var S23'ün. Windows 10/11'de uyumlu (resmi olarak GPU sürücüsü vs var Windows için Microsoft/Qualcomm tarafından). Snapdragon X Elite ile kardeş çünkü 8 Gen 2.

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Mehmet Ali
S23 gördüğüm en kötü renk, kontrast, doygunluğa sahip telefon. Yeşil ağaçları ve insan yüzünü sarı yapmakta 1 numara, dinamik aralığı arttırmak için detayları yok etmekte 1 numara. Ön kamera vasatın altında, dünya çapında S23'ün ön kamerasına giydirmeyen kalmadı zaten. Video tarafında belli bir profili yok. Keskinlik +50, ters ışıkta detayları yok etme. Ne ararsan var.
S23, iPhone 13'den iyi mi? İyi tabi ki ona lafım yok ama iPhone 13'den geçen biri S23'ün kameralarına lanet okur.
iPhone 14 den S23 Ultra’ya geçilir mi peki sence ?

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,302
İsim
ismail
Sonuçta düşünmesi güzel,

Bir de Samsung S23’ e geçmek için bahane arıyorum ama değeri düşer diye korkuyorum.

Benim iPhone 13’ ün garantisi bitti, pil 82

Bu yüzden değiştiresim geliyor Samsung S23 ile kafa kafaya takas edilir ama 3-5 yıl sonra iPhone hala para ederken Samsung etmeyecek
Telefonu sanırsam 3-5 yıl sonra ortamlarda ''şu kadara aldım şuan şu kadar oldu'' demek için alıyorsunuz.İkinci el satıcı değilseniz telefonun marka değerini düşünmenizin bir anlamı yok.

şahin doğan

80+ Platinum
iPhone 14 den S23 Ultra’ya geçilir mi peki sence ?
Kesinlikle geçilir. Bu 2 cihaz denk cihazlar değil. S23 ve 13 gibi değiller. 23 Ultra Android tarafında en üst düzey telefon TR'de.

aeaeae

80+
Ters isikta en iyi detay yakalayan base amiral gemisi S23 yalniz? 2-3 tane ornek gorsel paylasinda gorelim. Nasil boyle ozguvenle konusabiliyorsunuz anlamadim, zaten en kotu renk, konstrat ve doygunluga sahip telefondan sonrasini okumamaliydim da, neyse.

14 ile 14 pronun on kameralarinda IMX714 var.
Ekran Görüntüsü (3).png

Ekran Görüntüsü (4).png

1701541538622.png
1701541507833.png

1701541494147.png

Fark Samsung algoritmasından kaynaklanıyor, 14 Pro pozlama ile S23 gibi cekebilir UWA, telephoto ve on kamera disinda.

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Mehmet Ali
Kesinlikle geçilir. Bu 2 cihaz denk cihazlar değil. S23 ve 13 gibi değiller. 23 Ultra Android tarafında en üst düzey telefon TR'de.
Buy Back ile 14 K istiyorlar üzerine. Benim iPhone 14 ü 37k ya sayıyorlar. Vatan bilgisayar

Top Bottom