Neler Yeni

IOS İp11den 13 miniye geçilir mi?

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Arif Dağcı
Elimdeki cihaz ip11 128gb beyaz pil88 , kutusu ve faturası var yıl sonundada garantisi bitiyor takas+ 6k vereceğim cihaz

İp13 mini 128gb beyaz pil 82 kutulu ve faturalı cihaz kozmetik olarak benim ve onun cihazıda sıfır gibi çizik , ezik yok

Ekran süresini sordum ios17.6.1 de 6/7 diyor( tahminen 4/5 saat fln gideceğini düşünüyorum )

Benim iPhone 11 İOS 18 beta 4 te 4 saat ekran süresi veriyor yani pek fark olacağını zannetmiyorum ama asıl aklımdaki soru ben bu telefonla PUBG ye girersem ne kadar ekran süresi verir ve mantıklı mı ? @şahin doğan

Batarya değişecek fln diyip fiyat kırayım mı / benim cihaz ne kadar eder?

1. Dönem takdiri alıp ip13/12 pro yada mecbur kalmak durumunda server kayıtlı s23u
Geç diyen arkadaşların bilmediği bir durum var. İphone 12 / 13 mini serilerinin pilleri orijinal servis hariç değiştirilemiyor( 15 20 telefoncu gezmişimdir bursada hiçbiri garanti vermiyor ekranı kırarım muhtemelen diyor. )Serviste ise 3350 tl pil değişimi 6k üstüne pil masrafını da ekle çünkü pili 82 olan 13 mini emin ol kameraya girerken kameradan çıkarken video kaydı başlatırken illaki donacaktır. Onun haricinde güzel telefon 12 mini kullanıyorum pilini değiştirip sırf boyut için 2 3 sene daha kullanırım.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,040
İsim
uwu
Acil değilse bence şuan 11 seri biraz daha götürür sonra da belki imkanın olur 14 e filan geçebilirsin:)
Bi seçenek daha var kuzenimin kocası yurt dışına sürekli gidiyor (asker) o fiyatlara 14pro/pm bulunabiliyor kapalı kutu ama telefonla haşır neşir olmadığım için bana gereksiz (riskli)

4k vereceğim kabul ederse 3.5k pile verme gibi bi risk var (13mini dede aynı sorun varmış demek üstteki arkadaşın dediğine göre)

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
732
İsim
Kadir
L
Bi seçenek daha var kuzenimin kocası yurt dışına sürekli gidiyor (asker) o fiyatlara 14pro/pm bulunabiliyor kapalı kutu ama telefonla haşır neşir olmadığım için bana gereksiz (riskli)

4k vereceğim kabul ederse 3.5k pile verme gibi bi risk var (13mini dede aynı sorun varmış demek üstteki arkadaşın dediğine göre)
Bence sen şu anlık 11 de kal benim fikrim

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,040
İsim
uwu
Top Bottom