Neler Yeni

İPhone 11 2.El Alınır Mı?

Ozmenio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak Özmen
Arkadaşlar bu ayın sonuna doğru iPhone 11 almayı düşünüyorum alsam 4-5 sene gideceğini ve güncel cihaz olduğunu biliyorum. Ancak 2. El alırken nelere dikkat etmeliyim?, Hangi konuda kurnazlık yapıp saklayabilirler cevaplarsanız sevinirim

MrJosef

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Yusuf Kağan İnan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama, Telefon Önerileri
ip 11 güncel cihaz :kekw:

şahin doğan

80+ Platinum
Pil sağlığına dikkat et, Ekranda True ton var mı yok mu kontrol et, Face Id'ye bak, IMEI'sine bak.

Ozmenio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak Özmen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ip 11 güncel cihaz :kekw:
iPhone 11 min 4 sene daha yazılım güncellemesi alacak. Sağlam kullanırsan da 5-6 sene rahat götürür. 7plus gibi eskiden cihazlar bile yeni çıkan çoğu androidden iyi iken iphone 11le dalgalı geçmek kafasizliktan baska bisi degik gibi🙃
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pil sağlığına dikkat et, Ekranda True ton var mı yok mu kontrol et, Face Id'ye bak, IMEI'sine bak.
Pil sağlığı %80 ve üstü alinabilir diyorlar sence ne kadar olmalı

şahin doğan

80+ Platinum
iPhone 11 min 4 sene daha yazılım güncellemesi alacak. Sağlam kullanırsan da 5-6 sene rahat götürür. 7plus gibi eskiden cihazlar bile yeni çıkan çoğu androidden iyi iken iphone 11le dalgalı geçmek kafasizliktan baska bisi degik gibi🙃
Min 4 sene daha güncelleme alacak diye bir durum yok. Bu durum 2 senede olabilir 4 sene de ama en en fazla 4 senesi kaldı min 4 değil en fazla 4 senesi var.

%85 üzerinde olmalı %80 ölmüş pil demek.

MrJosef

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Yusuf Kağan İnan
İlgilendiği Kategoriler

tamam kendini avut dostum üzerinden neredeyse 3 gen geçmiş telefona utanmadan güncel diyorsun.

Ozmenio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak Özmen
tamam kendini avut dostum üzerinden neredeyse 3 gen geçmiş telefona utanmadan güncel diyorsun.
Avutmak ile bir alakası yok az daha koyar 12 de alabilirim. 11e Güncel değil diyen adamın aklından şüphe ederim o yüzden kendi halinde takılmaya devam et

MrJosef

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Yusuf Kağan İnan
İlgilendiği Kategoriler
Avutmak ile bir alakası yok az daha koyar 12 de alabilirim. 11e Güncel değil diyen adamın aklından şüphe ederim o yüzden kendi halinde takılmaya devam et
telefonun 2 yıl yazılım ömrü kalmış hala burda güncel olduğunu savunmaya çalışıyor. 1 ay sonra 3 yıl olacak telefon çıkalı kardeşim neyden bahsediyorsun hâla

Ozmenio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak Özmen
telefonun 2 yıl yazılım ömrü kalmış hala burda güncel olduğunu savunmaya çalışıyor. 1 ay sonra 3 yıl olacak telefon çıkalı kardeşim neyden bahsediyorsun hâlâ
iPhone 7 Plus kullanan birçok arkadaşım var ve cihazın tek sorunu depolaması onun dışında donma vs hiçbir sorunu yok, Taa ne zaman çıkmış cihaz hala güzel iş görürken a13 işlemcili cihaza iyi değil diyen mağara adamıyla konuşmayı kapamaya çalışıyorum sen hâlâ uzatıyorsun?

systec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ersin İnaç
arkadaşlar iphone 7 kullanıcısıyım 15.6 güncellemesine kadar güncelleme aldı telefon 5 yılı da geçti 2017 ilk haftasında almıştım o kadar takılmayın bence gayet uzun vadeli telefon bunlar eğer fiyatı uygunsa çok rahat alınmalı bence

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Berk
Cihazın tüm parçaları orjinalse, kozmetik olarak problemi yoksa bence alınır.

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Berkem Özevim
iphone 7 bile günümüzde kullanılır bir telefon iken 11 e max 2 sene demek köylülüktür btw 7 den 11 e geçtim kontrol edeceğin şeyler basit
hem kutu hem telefon imesini önce apple sitesi sonra da e devletten sorgula
hoparlörüne bak ama ses çok güzel olmayabilir ip11 in kroniği bu
çizik düşürme belirtisi var mı tamir olmuşmu pil değişmiş mi ona bak
pil %85 ve üstü iken 1 gün çıkarıyor daha aşağısını da alabilirsin ama serviste pil değiştirme fiyatına bak ve telefon fiyatı pili bitik halde satın almaya değer mi düşün
face id , siri gibi fonksiyonları test et video çek konuş videoyu izle dinle mikrofon hoparlör sorunsuz olsun
kaç kere şarj edilmiş ne zaman alınmış vs hepsini 3utools u bilgisayara indirip telefonu bağlayarak inceleyebilirsin aşırı iyi bir uygulama

MrJosef

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Yusuf Kağan İnan
İlgilendiği Kategoriler
iPhone 7 Plus kullanan birçok arkadaşım var ve cihazın tek sorunu depolaması onun dışında donma vs hiçbir sorunu yok, Taa ne zaman çıkmış cihaz hala güzel iş görürken a13 işlemcili cihaza iyi değil diyen mağara adamıyla konuşmayı kapamaya çalışıyorum sen hâlâ uzatıyorsun?
1659606799635.png

🐒

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,443
Üyeler
140,197
Son üye
asderfor
Top Bottom