Neler Yeni

İphone 11 alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Miffy ツ
Arkadaşlar s20,Xr ve iphone 11 arasında kaldım.Hem yeni olması ve görüntüsünün güzel olması nedeniyle iphone 11 almayı düşünüyorum.Sizce haklı mıyım?Almalı mıyım?

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
Arkadaşlar s20,Xr ve iphone 11 arasında kaldım.Hem yeni olması ve görüntüsünün güzel olması nedeniyle iphone 11 almayı düşünüyorum.Sizce haklı mıyım?Almalı mıyım?
İphone ben sevmiyorum ama 11 gayet iyi telefon.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum sen şaka felan mı yapıyorsun :D?
biri 2K lık telefon biri 7 8K

Zombie9

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
Erhan Kaya

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
iphone 11 daha uzun omurlu olur ve kamerası cok ıyı vıdeo performansı ne kadar uzun omurlu dersen suan 6s en guncel ios yazılımı var ve ios 14 de alacak sen dusun 2015 sonunda cıkmıs telefon ben tercıhımı ıphone 11den yana kullanıyorum

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben iphone ları para tuzağı olarak gördüğüm için s20 alırdım

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
niye diye sorsam?
Android tarafında yıllardır olan widget lar bile ios a yeni geldi yani s20 hem özellik açısından daha zengin hem de fiyatını hak eden bir cihaz bence. Dediğim gibi ben iphoneları gereksiz pahalı buluyorum mesela iphone 11 iphone 10 un arkasına 3 kamera takılmış ve kamerası biraz geliştirilmiş hali benim için

Zombie9

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
Erhan Kaya
xr diğerlerine göre daha eski bir telefon. 11 alınabilir ancak xr ile tamamen aynı olduğunu düşündüğüm ekrana sahip. Apple kamera yazılımı tarafında öne geçiyordu ama samsung zaten yakalamıştı ve geçti,kamerası hem daha iyi sensörlere sahip hemde daha pürüzsüz net ve gerçek bir deneyim sağlamayı başarıyor. Kamerası ve diğer özellikleri seni çok memnun edecektir. Cihazın sadece 2 büyük güncelleme alması konusuna gelirsek tek güncelleme içerisinde çok fazla özellik geliyor ve düzenli periyotlarla güvenlik yamaları geliyor bu yamaların içinde kamera vb. şeylerin geliştirilmesi için packler yer alıyor. Fiyat konusunda ise düşmesi beni pek etkilemiyor S8 cihazımı 2 sene önce almıştım ve hala çok memnunum kamerası beni yarı yolda bırakmıyor iris tarayıcıya sahip ve tak diye gözlerini okuyup açılıyor. 2k çözünürlüğe sahip ekranı var aynı durum s20 içinde geçerli ve s20 nin ekranı 120hz tazeleme oranına çıkarılabiliyor. Ekran çok iyi bir deneyim sağlıyor. Gönül ister ki fiyatlar uygun olsun ve S20 ultra almanı önereyim en güçlü cihazı kullan. Ama bu 3 cihaz arasından s20 alman mantıklı olacaktır.
Saygılar

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
Yanii, iPhone 11 ailesinde sevdiğim telefon 11 pro'dur. Alacaksan onu al. Samsung tarafına gelecek olursak S20 gayet iyi ve güncel bir telefon. Mi note 10 pro düşünebilirsin.

Top Bottom