Neler Yeni

İPHONE 11 ALINIR Mİ ?

şahin doğan

80+ Platinum

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Celal Can
Yanlış düşünceleriniz var ekran konusu 1 bu konu 2 500 TL daha ucuz diye garantisiz güvencesi olmayan bir ürünü almam onu almak bir risk telin sıkıntısı çıksa satıcının arkasında durması bir risk onu kaydetmek bir uğraşı gereksiz 500 için değmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Poco x3 pro bile 6000 bandına yaklaştı ne bekliyorsun ki ben teli sordum fiyatından çok
Ben size yurtdışından alın demedim. Iphone 11 net alınır dedim. Yurt dışından almanın eskiden bir esprisinin olduğunu, şuanda çok olmadığını hatta ortalama 500 TL bıraktığını söyledim. 500 TL'yi küçümsediğiniz için size örnekler sundum. Tabii ki şu zamanda yurtdışından almak ve işletmek neredeyse aynı şeye geliyor. Ben aldığım zaman 140 TL olduğunu da söyledim size. O zamanlar esprisi çoktu. Size burada kimse o riske girin de diyemez ayrıca. Ben 4 5 telefonun yurtdışından geldiğini herhangi bir sıkıntısının da çıkmadığını söyledim sadece.

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Ben size yurtdışından alın demedim. Iphone 11 net alınır dedim. Yurt dışından almanın eskiden bir esprisinin olduğunu, şuanda çok olmadığını hatta ortalama 500 TL bıraktığını söyledim. 500 TL'yi küçümsediğiniz için size örnekler sundum. Tabii ki şu zamanda yurtdışından almak ve işletmek neredeyse aynı şeye geliyor. Ben aldığım zaman 140 TL olduğunu da söyledim size. O zamanlar esprisi çoktu. Size burada kimse o riske girin de diyemez ayrıca. Ben 4 5 telefonun yurtdışından geldiğini herhangi bir sıkıntısının da çıkmadığını söyledim sadece.
500 lirayı küçümsediğim falan yok 500 lira için garantiden vazgeçmek kayıt gibi uğraşılar vermek gereksiz ve kötü

Napcan şimdi kayıt parası vereceksin 3 bin lira yada yılın bitmesinin bekleyeceksin :D

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,476
İsim
Oğuz Oğuz
500 lirayı küçümsediğim falan yok 500 lira için garantiden vazgeçmek kayıt gibi uğraşılar vermek gereksiz ve kötü

Napcan şimdi kayıt parası vereceksin 3 bin lira yada yılın bitmesinin bekleyeceksin :D
Bekleriz knk belki satarız dünyanın sonu değilya. Takma bu kadar.
8 ay sonra bakarız artık.

Bu arada 11 ile 12 arasında uçurum var ekran konusunda. Oled kullanmaya başladıktan sonra dünya varmış dedim.

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Bekleriz knk belki satarız dünyanın sonu değilya. Takma bu kadar.
8 ay sonra bakarız artık.

Bu arada 11 ile 12 arasında uçurum var ekran konusunda. Oled kullanmaya başladıktan sonra dünya varmış dedim.
Biliyorum kanka 12 mini ile 11 karşılaştırmistim uçurum harbi var o zaman fiyat farkı yoktu aralarında 7500 11 di 8000 12 mini idi işte parayı başka bir yere harcadım sonrası dolar uçtu zaten bugünlere geldik

B0ra

80+ Bronze
İPhone 11 alternatifi olarak Samsung Galaxy S20Fe (SM-G780G), OnePlus 7T Pro alınabilir.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,476
İsim
Oğuz Oğuz
Biliyorum kanka 12 mini ile 11 karşılaştırmistim uçurum harbi var o zaman fiyat farkı yoktu aralarında 7500 11 di 8000 12 mini idi işte parayı başka bir yere harcadım sonrası dolar uçtu zaten bugünlere geldik
Valla bende Dolar tam yükselirken aldım. Te garantili 11 vardı üstüne 500₺ verdim takas yaptık bir arkadaşla.

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Valla bende Dolar tam yükselirken aldım. Te garantili 11 vardı üstüne 500₺ verdim takas yaptık bir arkadaşla.
Yaptığın bana mantıklı gelmedi aslında bakarsan o zamanlar 9.5 k ya sıfır 12 bulabiliyordun kendi telefonu satıp veya almayıp 2 k eklesin sıfır 12 alabilirdin o zamanlar kayıt da 2 k idi şimdi 3k bana zarara girmişsin gibi geldi 😅

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,476
İsim
Oğuz Oğuz
Yaptığın bana mantıklı gelmedi aslında bakarsan o zamanlar 9.5 k ya sıfır 12 bulabiliyordun kendi telefonu satıp veya almayıp 2 k eklesin sıfır 12 alabilirdin o zamanlar kayıt da 2 k idi şimdi 3k bana zarara girmişsin gibi geldi 😅
Dolar 12 iken aldım.
Yani 18 olmamıştı daha ama 12 olunca da fiyatlar yükselmişti.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar şuan elimde Samsung'un bir modeli var 3-4 senedir kullanıyorum artık Apple a geçmek istiyorum 9700 civarlarında şuan kuponla vs 9000 TL ye yakalayabilir miyim yoksa önerdiğiniz başka bir telefon varmı ayriyeten iPhone 11 kullanıcılarından telefonları için detaylı kullanım yorumu istiyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler hayırlı sabahlar
Ben hiç sevmedim kendisini. Tasarımı vs çok kaba duruyor cihaz. iPhone alacaksan bence ya biraz ekle iPhone 12 al ya da SE3 çıkacak onu bekle büyük ihtimalle iPhone 11 den daha ucuz ve daha iyi olacak.

Top Bottom