Neler Yeni

İPHONE 11 ALINIR Mİ ?

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Çok doğru ama yanıldığınız bir nokta var ki o da samsung ekran kalitesi. Samsung ekran kalitesi hiçbir telefonda yok bilirsiniz ki amoled ekranları çıkaran samsung ve bu şuana dek yapılmış en iyi ekranlardan biridir ki çoğu telefonda artık amoled ekrana geçmeye başladı. Bu konuda bir tık yanılıyorsunuz. Ama diğer konularda her türlü iphone önde 6s kullanıyor benim babam hala ve bir gram kasma yok kaç sene oldu benim eski telefonumdu birde kendisi yani iphone 7 de alsanız 8 de alsanız hiçbir şekilde pişman olmazsınız..
Ki yeni iPhone modellerin ekranlarını Samsung üretiyor haklısınız

• Beğen
Reaksiyonlar: B0ra

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Celal Can
Çok doğru ama yanıldığınız bir nokta var ki o da samsung ekran kalitesi. Samsung ekran kalitesi hiçbir telefonda yok bilirsiniz ki amoled ekranları çıkaran samsung ve bu şuana dek yapılmış en iyi ekranlardan biridir ki çoğu telefonda artık amoled ekrana geçmeye başladı. Bu konuda bir tık yanılıyorsunuz. Ama diğer konularda her türlü iphone önde 6s kullanıyor benim babam hala ve bir gram kasma yok kaç sene oldu benim eski telefonumdu birde kendisi yani iphone 7 de alsanız 8 de alsanız hiçbir şekilde pişman olmazsınız..
Bu da artık kullanıcının kendi seçimine kalmış bir özelliktir. Ben ürünü bir kez almaktan yanayım ve dediğiniz gibi hala 6S kullanıyormuş babanız. Ben bu 11 ile Türkiye şartlarında 2027-2028'i görmek istiyorum :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

500 TL kar kar değildir hocam 😅
Düşük modellerde kardır. Depolama yükseltme seçeneğidir. Kırılmaz cam, koruyucu hatta ve hatta daha ucuza airpods almaktır. Birimleri küçümsemeyelim. 500 TL daha ucuza airpods alınabilse burada onlarca konu açacak arkadaş var lütfen..

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Bu da artık kullanıcının kendi seçimine kalmış bir özelliktir. Ben ürünü bir kez almaktan yanayım ve dediğiniz gibi hala 6S kullanıyormuş babanız. Ben bu 11 ile Türkiye şartlarında 2027-2028'i görmek istiyorum :D

Düşük modellerde kardır. Depolama yükseltme seçeneğidir. Kırılmaz cam, koruyucu hatta ve hatta daha ucuza airpods almaktır. Birimleri küçümsemeyelim. 500 TL daha ucuza airpods alınabilse burada onlarca konu açacak arkadaş var lütfen..
Peki 500 TL mi yoksa garanti mi ?

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
Eskiden alınırdı ancak bu fiyatı hak ettiğini düşünmüyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: B0ra

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Celal Can
Peki 500 TL mi yoksa garanti mi ?
Bizim eve 3-4 tane yurtdışı telefon girdi. O zamanlar işletme ücreti 140 liraydı ve hiç birinde de bir sıkıntı çıkmadı. Tabii ki bu bir risktir. Bu riske girin diyemem ama zaten Iphone ürünlerinde 2 yıl bir şey olmuyor genelde. YTD yazayım da başıma bir şey gelmesin :D

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Bizim eve 3-4 tane yurtdışı telefon girdi. O zamanlar işletme ücreti 140 liraydı ve hiç birinde de bir sıkıntı çıkmadı. Tabii ki bu bir risktir. Bu riske girin diyemem ama zaten Iphone ürünlerinde 2 yıl bir şey olmuyor genelde. YTD yazayım da başıma bir şey gelmesin :D
Yanlış düşünceleriniz var ekran konusu 1 bu konu 2 500 TL daha ucuz diye garantisiz güvencesi olmayan bir ürünü almam onu almak bir risk telin sıkıntısı çıksa satıcının arkasında durması bir risk onu kaydetmek bir uğraşı gereksiz 500 için değmez

Eskiden alınırdı ancak bu fiyatı hak ettiğini düşünmüyorum.
Poco x3 pro bile 6000 bandına yaklaştı ne bekliyorsun ki ben teli sordum fiyatından çok

şahin doğan

80+ Platinum
taş gibi cihaz hala, kamera desen harika performans hala tavan, tasarım kişiye göre değişir, ekranın ıps olması biraz sıkıntı fakat geçeceğiniz telefona da bağlı ben 6s den geçtim onun için sıkıntı yaşamadım, bataryası 1 günü çıkartıyor

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,476
İsim
Oğuz Oğuz

Ekler

• CE89E342-17A2-42DE-93F0-525481AE4510.jpeg
    CE89E342-17A2-42DE-93F0-525481AE4510.jpeg
    137.2 KB · Hit: 20

şahin doğan