Neler Yeni

❌İndirim Bitti! iPhone 13 128GB 35.499 TL🔥

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,095
İsim
kilan embappe
Neden her iPhone indirim konusunda o telefonun alınıp alınmayacağı konuşuluyor?
20K kredi çekip telefon almak ile 200K kredi çekip araba almak arasında fark yokken neden herkes telefon için kredi çekilmez diyor? (Kredi çekip telefon veya araba almadım)
Bence araba için de çekilmez. Aşırı aciliyeti olmayan hiçbir şey için kredi çekilmez.

20K çek, 200K öde oh miss ama telefonun kamerası cokselll
Mesaj otomatik birleştirildi:

30'a aldım 40 oldu. Sevinsek mi üzülsek mi.
Telefonlar yatırım aracı oldu a..

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
C.S.
Kredi çekip alanlarda var bence yazık ediyorlar ya bir telefon için o kadar borca giriyorlar kendilerine yazık tm zevkler tartışılmaz isteyen istediğini yapar da ne bilim bana mantıklı gelmiyor
Uzun süre kullanılacaksa alınır. Ben kredi ile 9 bine (ing 0 faiz 7 taksit) 12 almıştım note 8'den buyback yapıp. 3 yıldır kullanıyorum, çok memnunum. O zaman note 20 ultra alsaydım da olurdu ama Samsung güncelleme konusunda çok geriydi. note 20 ultra güncelleme döngüsünü tamamladı ve o dönemde 5gsiz gelmişti. 12; hem güncelleme ömrü uzundu hem de 5g başta olmak üzere ağzına kadar dolu bir paket sunuyordu. Şu anda ikinci elde iphone 12 lehine aralarında yaklaşık 9 bin lira fark var. 12yi 4-5 yıl daha çok rahat kullanırım. Bu da ödediğim ücreti amorti etmesine yeter.

Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Mert
Neden her iPhone indirim konusunda o telefonun alınıp alınmayacağı konuşuluyor?
20K kredi çekip telefon almak ile 200K kredi çekip araba almak arasında fark yokken neden herkes telefon için kredi çekilmez diyor? (Kredi çekip telefon veya araba almadım)
Araba A noktasından B noktasına götürür. Telefon seni götürecek aracı sadece çağırmaya yarar sadece. Fark bu. :)

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
Eskiden 13.000₺'e alınca gelen başarı ve gurur hissi

şahin doğan

80+ Platinum
Araba A noktasından B noktasına götürür. Telefon seni götürecek aracı sadece çağırmaya yarar sadece. Fark bu. :)
Otobüs, minibüs, metro, metrobüs, uçak, vapurda seni a noktasından b noktasına götür. Bunun için krediye gerek var mı :)

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,212
İsim
Efe Kırmaz
4 ay önce 28 aldım normalde eskidikçe fiyatı düşer ürünün diğer ülkelerde bizde iphone kaar ettiriyor😂
bizde kâr ettirmiyor ki aynı geliri elde ediyor apple yine, zam yapmazsa zarar ediyor.

Shamshiel

80+
Bence araba için de çekilmez. Aşırı aciliyeti olmayan hiçbir şey için kredi çekilmez.

20K çek, 200K öde oh miss ama telefonun kamerası cokselll
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonlar yatırım aracı oldu a..
Niye kredi çekilmesin neyle alacan çiçek mi uzatacam

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,095
İsim
kilan embappe

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
yunus günaydın
Kredi çekip alanlarda var bence yazık ediyorlar ya bir telefon için o kadar borca giriyorlar kendilerine yazık tm zevkler tartışılmaz isteyen istediğini yapar da ne bilim bana mantıklı gelmiyor
Androidi 10 sene önceki haliyle hatırlayanlar var veya giriş, orta segment telefonları 3 kat pahalı iphone ile kıyaslayanlar. Şu an memur maaşları arttı. Polis karı koca arkadaşımın evine 60 bin tl girecek 8 bin kredi taksidi versem bana hiç koymaz maaşa zaten gene zam gelir taksit parası erir diyip alıyorlar.

Top Bottom