Neler Yeni

iPhone 14 Pro E sim Yardımcı Olurmusunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
ÇağkanKaplan
Arkadaşlar 2 Ci el iPhone 14 Pro alıcam hiç bir şekilde sim kartı girişi telefonda bulunmamakta E sim var, kulanan kişi 4 ay kullanmış bir E simin 10 günü kaldı diğer E sime kaydetmeden için numaramı alıp 4 ay kullanım hakkı olarak kullana bilirsiniz yıl yenilendiğinde 8 ay tekrardan her iki E sim içinde kullanım sağlaya bilirsiniz diye bilgi verildi yardımcı olursanız Sevinirim

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Ahmet Hakan
Başkasına ait telefon numarasını asla ve kat-a kullanma. O hattın sahibi kim, başka kimler kullanmış, ne için kullanmış? Risk. Büyük risk. Başka ilan bak. Ya da o bütçede S serisi Samsung bak yurtiçi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
ÇağkanKaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başkasına ait telefon numarasını asla ve kat-a kullanma. O hattın sahibi kim, başka kimler kullanmış, ne için kullanmış? Risk. Büyük risk. Başka ilan bak. Ya da o bütçede S serisi Samsung bak yurtiçi.
Başkasına ayit telefon numarasını kulanmıcam yanlış anladınız Heralde kendim E sim yaptiricam kendi hatımı, hiç bir şekilde fiziki sim olmadığı için E sim de 2 ayrı E sim mi diye sordum

şahin doğan

80+ Platinum
Başkasına ayit telefon numarasını kulanmıcam yanlış anladınız Heralde kendim E sim yaptiricam kendi hatımı, hiç bir şekilde fiziki sim olmadığı için E sim de 2 ayrı E sim mi diye sordum
Evet 2 sim de E sim.

şahin doğan

80+ Platinum
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,530
Üyeler
141,308
Son üye
experting