Neler Yeni

iPhone 14 Pro Max'ten 16 Pro Max'e geçilir mi?

xberke

80+
Zaten hemen ilk çıktığı gün geçmeyeceğim bu ayın sonu veya önümüzdeki ayın başlarında geçerim o zamana kadarda inceleme videolarına bakarım.
Bence bekleme ön sipariş fiyatı bir tık daha iyi oluyor, sonra zam geliyor klasik. İkinci el sitelerinde fiyat bakıp sat derim geldiğinde.

VValtieL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Buğra
Bence bekleme ön sipariş fiyatı bir tık daha iyi oluyor, sonra zam geliyor klasik. İkinci el sitelerinde fiyat bakıp sat derim geldiğinde.
Hocam benim telefoncuya vereceğim o da 50k farkla sıfır verecek. Ama takıldığım nokta, telefoncu doğal olarak değerinden daha düşüğe alacak yani 50k, ben elden satmaya çalışırsam belki biraz daha iyiye satarım ama uzun sürebilir satılması o şekilde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Batuhan
Apple ın tüm ürünlerine sahhip birisi olarak gerek yok kardeşim. (özellikler bakımından)

xberke

80+
Hocam benim telefoncuya vereceğim o da 50k farkla sıfır verecek. Ama takıldığım nokta, telefoncu doğal olarak değerinden daha düşüğe alacak yani 50k, ben elden satmaya çalışırsam belki biraz daha iyiye satarım ama uzun sürebilir satılması o şekilde.
Sanmıyorum sen sahibindene koy ilana hemen gidecektir emin ol. Telefoncu senden ucuza alıp kim bilir kaç bin fark koyacak üstüne.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,396
Üyeler
155,418
Son üye
Obi.wanKenobi
Top Bottom