Neler Yeni

🔥İndirim iPhone 15 Pro Max Beyaz 256 GB Visa kart ödeme özel 77 BİN TL

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,870
İsim
Mehmet
Gelir şimdi parası yetmediği için android mahkumu 50 kilo fanboylar
MORUQ Bİ TELEFONA BUNCA PARA VERİLİR Mİ MORUQ
MORUQ S24 ULTRA AL MORUQ DAA İİ MORUQ AY ÇEQİON ÇOQ İİİ
KANZİ ANDROİD OZGURLUK YHAA APK KURUON HAWLİ PARA VERMİON
- o sırada globalzoce tarafından s24 ultranın 72 adet yazılımsal 2 adet donanımsal sorunu olan (1 ay kullandım yere atıp kırıp 15 pro max aldım tekrar)
2. eli çöp
interneti kapalıyken yapay zekası çalışmaz
interneti kapalıyken fotoğraf işlemesi %30
interneti kapalıyken arabellekleme yapamaz
+ en çok ısınan 2. android telefon
geri dönüştürülmüş kalemi sayesinde tezek gibi kokan kasası ve kalemi (silsende yıkasanda geçmez)
TİTANYUM KAPLAMA !!! BAKIN TİTANYUM DEĞİL (KAPLAMA) ÇOK İİMİŞ MORUQ!!!!
Kardeşim çok boş yapmışsın ama sana meseleyi artılarıyla eksileri ile biraz anlatayım, belki bir insanı daha saçma ***** fanboyluktan kurtarırız.
Zoom kamerası iyi, tartışmaya açık değil.
Güncelde ne s24u ne 15pm sorunsuz değil. 15p ve pm ısınma sorunuyla çıktı, dönüp de s24u ısınıyor demeden bi tekrar düşün... 15 proda kamera arayüzünün çöktüğünde birden fazla defa şahit oldum, 14pm de de şahit oldum ama konu 14pm olmadığı için uzatmayacağım.
Kalem kokusu doğru, çeki düzen verilmesi gerekir.
Isınma konusuna değindim ancak en çok ısınan 2. android falan değil, en çok ısınan 2. Samsung dahi değil.
Titanyum konusuna bu kadar ilgin olsa öğrenirdin... S24U da 15p ve pm de titanyum değil. Aralarındaki kalite farkı entegrasyondan geliyor, apple daha iyi bir şekilde yaptı. Samsung plastikten destek aldı, apple metalden, kısaca böyle. Aslını öğrenmek istersen Jerry Rig Everything videosunu yaptı.

Hiçbir markanın fanlığını da haterlığını yapma, yapmayın. Komik bir şey. Merak ettiğiniz her ürünü de kendiniz objektif şekilde değerlendirin, sallamasyon bilgileri millete bilgi diye sunmayın.

ChristianSerratos

80+ Bronze
android kitlesi de et yiyemediğinden iq'su 10'nun altında qanzi dımı
Mesaj otomatik birleştirildi:

üslupluk olay yok be olm fabrikadaki pederin parası çıkışmamıştır xd

mute attım konuya cry serbestttt kaçanzi ben

AMA-
AMA Bana Mesajlar19,784 adet olan margot robbie 4b4zsı bir arakdaş android daaa iii dediii
!!!!!......
bu 3 IQ ban yemiyecekmi şimdi tavırlara bak

Lian_GR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Anıl
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım + Donanım + Apple Ürünleri + Playstation Serisi
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
cepler boş!!!! android çok ii dimi kanziler apk falan kuruyon toprak hocam trendyol para hilesi gelir mi hocam MOCAM MELİR Mİ HOCAM...????!!
(!)

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,180
İsim
uwu
cepler boş!!!! android çok ii dimi kanziler apk falan kuruyon toprak hocam trendyol para hilesi gelir mi hocam MOCAM MELİR Mİ HOCAM...????!!
(!)
Ne içtinde bu hallere düştün sen her yere ayrı sallıyon

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Baran Kut
iPhone 15 serisinin ısınma konusunda zort bir seri olması dışında bir sıkıntı yok (Bir de batarya ömrü hızlı düşenler vardı). Kendileri bile 16'da daha iyi soğutma plakaları kullanmaya başlayacaklarını söylediler.

S24'te ultrada tek beğenmediğim şey var o da S Pen. Note serisini bozup saçma sapan entegre ettiler buraya. Tutmayan şeyi amiral gemisi serine niye koyarsın ki?

Prof. kamera düzeyi video kayıtları almak istiyorsan Pro Max, Apple ekosistemine alışıksan Pro alırsın.

Onun dışında Android'de opsiyon gayet yeterli zaten.

2. Eli çöp olma durumu birkaç seneye patlar zaten. Çoğu firma akıllandı artık yazılım desteğini 5-7 seneye çıkardılar. Tabi bizim millete anlatamazsın "iPhone daha uzun ömürlü kanzii" diye gezinmeye devam ederler.

(!)
Skskskjskjdks çok güvenli hocam iPhone uygulamalar hep Apple onaylı. Hiç iCloud'dan milletin fotosu sızmıyor , uygulamalardan data sızıntısı olmuyor skjdksksjskdjs

Son düzenleme:

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
eyyüb
Samsung ve iPhone ve xiomi fark etmez 70-80 bin arası hiç bir telefon mantıklı değil ve ihtiyaç diyenlere karşıyım bir beklenti karşılamıyor ek görevi yok hiç bir telefonda güvenli değil iPhone dahil hacklenmisti unutmayalım güvenli kelimesi arıyorsunuz gidin BlackBerry alın android lerde bile dinleme me özelikli telefonu var gel gorin BlackBerry iCloud tarzı yazılımı var ama İsrail bağlı sonuç güvenli değil bu telefon fiyatları keriz yolmaktan başka bir şey degil. telefonda fan boy oluncak durum yok 20 bin tlelik telefonda çoğu şeyi güzel yapıyor nothing gibi ucuz ve saçma telefon iPhone pro Max 13 ultra ile kamera karşılaştırınca nothing kamerada saçma şekilde iyi 50-200 MB pixel yazıyorlar ama hiç biri inandırıcı değil hep program efecti bildiğiniz.
Bilincli tüketim yok marka takıntısı param var ve ego tatmini mertebe göstergesi için kullanıyor resmen.
Artı telefonu alıyorsunuz birtane devlete alıyorsunuz sırf bu yüzden bile para telefona ihtiyaç dışı çok verme taraftarı değilim ve çıkan teknojiler hep kusurlumu olur onca para veriyor millet M3 cipli Leptoplar 62 binden satıldı hep ısınma problemi var dediler ozaman geri çekin malınızı m4 cipli leptop verin.
Satılan hatalı ürünler üretici geri alıp yeni çıkan modelle değişip hatasını gideremiyor sa hic biri bunu hak etmiyor.
Benim düşüncem bu herkesin düşüncesine saygım var.
İş yerinde Macbook,iPad, iPhone,Samsung ve birçok markayı satıyoruz ama bir insanın askeri ücretle veya öğrenci olmasına rağmen bunları alıp kullanmasına öyle bir sınır oluyorum anlatamam hava atmak için alanlarda ayri kafa telefon şahane diye her şey bahane.
iPhone dağıl fiyat geriliyor çünkü yolucak sayı azaldı insanlar fazlasının gereksiz olduğunu anladı ve 13 pro Max gibi bütün iphoneler telefon dagil 10 yıl gidicekken yazılımla ile 3-5 yavaslatimasi çok saçma her sene yavaşlaması kadar aşağılık bir durum söz konusu.
Batarya berabt yazılım harika ömür uzun ama firma çok aç gözlü her şey parayla nerdeyse.
Nvidia kullanmama rağmen.
Ürün alirken şu 3 firmadan mal alırken fiyat mantıklımi diye defalarca düşünmeniz gerek.
1.intel
2.nvidia.
3.apple

Son düzenleme:
Top Bottom