Neler Yeni

🔥İndirim IPHONE 15 256 GB 51K❗️❗️❗️

KaveLeoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Burak YAŞAR
60 Hertz :D 6 0 h e r t z :D atmış herz şaka gibi

sinyorita

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Emre
Hiçbir bilgi kırıntısına dahi sahip olmayanları görmek istiyorum sadece :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen kafayı yemiş olabilirsin dostum. Bir yanda S24 gibi devasa bir model var, öte yanda da 15 gibi hiçbir özellik taşımayan sadece 15 Pro Max alamayıp markaya aldanmış hiçbir fikri dahi olmayanların parasını koparacak bir model. S24 havada karada hem fiyatından hem de S24 olduğu için rahatlıkla ezer. Bu çöpe 51000 Türk Lirası vermek akıl işi mi? Aynı paraya S24 Plus alırım keyfime bakarım, kaldı ki S24 bile bu çöpün üzerinden geçiyorken gidip S24 alır cebimde 15-20 bin lira bırakırım. Biraz mantıklı düşünün lütfen.

Kral insanların bu telefona ne kadar para ayırdığıyla alakalı 60K ayırabilecek gücüm varsa iPhone 15 Pro alır geçerim, kamera isteyenler S24'te yine istediğini alırlar ama en iyisini almak isteyen olursa 15 Pro'nun kamerası daha iyi. İşlemci olarak ikiside neredeyse aynı. Yani çok bi farkları yok işletim sistemi değişik o kadar..

Ek olarak 60K para ayırsam iPhone varken S24 almam ki zaten bana göre S23, 27K fiyatıya her işini karşılayacak bir telefon daha üstüne çıkmam.

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
Kaan
Kral insanların bu telefona ne kadar para ayırdığıyla alakalı 60K ayırabilecek gücüm varsa iPhone 15 Pro alır geçerim, kamera isteyenler S24'te yine istediğini alırlar ama en iyisini almak isteyen olursa 15 Pro'nun kamerası daha iyi. İşlemci olarak ikiside neredeyse aynı. Yani çok bi farkları yok işletim sistemi değişik o kadar..
Biliyorum, ben de öyle düşünüyorum. Ancak şu telefona 51000 Türk Lirası vermeyi savunmak düpedüz cehalettir. Telefon bir kere 60 Hz ya :D

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
Kaan
instaya da 12p foto koyarsin artik
Aynen bilader Instagram gönderisi paylaşıyorum diye 20 bin fazla verip daha kötü telefon aldım çok iyiyim. Ek olarak bilmiyorsan Samsung telefonlarda artık o şekilde değil, büyük ihtimalle bilmiyorsun ki konuştun :D

sinyorita

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Emre
Biliyorum, ben de öyle düşünüyorum. Ancak şu telefona 51000 Türk Lirası vermeyi savunmak düpedüz cehalettir. Telefon bir kere 60 Hz ya :D

Bu telefonu bende almam ya :D dediğin gibi iPhone 15 Pro'ya çıkamıyorsam bu fiyata S24 alırım sende haklısın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,115
İsim
a l p e r
Aynen bilader Instagram gönderisi paylaşıyorum diye 20 bin fazla verip daha kötü telefon aldım çok iyiyim. Ek olarak bilmiyorsan Samsung telefonlarda artık o şekilde değil, büyük ihtimalle bilmiyorsun ki konuştun :D
takip edilecek duzeyde degiller daha

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
Kaan
Bu telefonu bende almam ya :D dediğin gibi iPhone 15 Pro'ya çıkamıyorsam bu fiyata S24 alırım sende haklısın.
Param limitsiz olsa gider 15 Pro Max alırım, belki S24 Ultra da olabilir kullanıma göre değişir. Ancak 51000 Türk Lirasına sahipsem gider S24 Plus alırım paşalar gibi kat ve kat iyisi elimde olur.
takip edilecek duzeyde degiller daha
1716902405807.png

Mert

80+ Silver
Hiçbir bilgi kırıntısına dahi sahip olmayanları görmek istiyorum sadece :D

Sen kafayı yemiş olabilirsin dostum. Bir yanda S24 gibi devasa bir model var, öte yanda da 15 gibi hiçbir özellik taşımayan sadece 15 Pro Max alamayıp markaya aldanmış hiçbir fikri dahi olmayanların parasını koparacak bir model. S24 havada karada hem fiyatından hem de S24 olduğu için rahatlıkla ezer. Bu çöpe 51000 Türk Lirası vermek akıl işi mi? Aynı paraya S24 Plus alırım keyfime bakarım, kaldı ki S24 bile bu çöpün üzerinden geçiyorken gidip S24 alır cebimde 15-20 bin lira bırakırım. Biraz mantıklı düşünün lütfen.
PM ile düz arasındaki farklar nedir bu kadar? Açıklarsan hepimiz öğrenelim.

Android zaten kullanmam, o hikayeyi geçelim. Samsung, Sony, Motorola, HTC, Huawei, Meizu kullandım, bir daha kullanmam dedim, birkaç ay önce S23 almaya niyetlendim ve yeniden vazgeçtim. Bu saatten sonra düşünmem bile.

Asikral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ahmet yazıcı
Param limitsiz olsa gider 15 Pro Max alırım, belki S24 Ultra da olabilir kullanıma göre değişir. Ancak 51000 Türk Lirasına sahipsem gider S24 Plus alırım paşalar gibi kat ve kat iyisi elimde olur.

Alıntıyı görüntüle
Aslında ilk yazdığını haklı buluyorum. İnsanlar logoya para veriyor bende dahil (iPhone kullanıyorum). Samsung Xiaomi gibi şirketler apple dan çok daha güçlü telefonlar üretmelerine rağmen asla iPhone ile yan yana gelemiyecekler. Bir ortamda veya iş görüşmesinde masaya iPhone koymanla diğer markaların amiral gemilerini koyman arasında büyük fark var dostum. Emin ol o Samsung’u masaya koyduğunda kimse Samsung olduğunu bile anlamayacak iPhone olmadığını bilecekler sadece. Öte yandan android telefonların çoğunun iPhone dan daha güçlü olduğunu bende kabul ediyorum. Statü meselesi.

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
Kaan
Aslında ilk yazdığını haklı buluyorum. İnsanlar logoya para veriyor bende dahil (iPhone kullanıyorum). Samsung Xiaomi gibi şirketler apple dan çok daha güçlü telefonlar üretmelerine rağmen asla iPhone ile yan yana gelemiyecekler. Bir ortamda veya iş görüşmesinde masaya iPhone koymanla diğer markaların amiral gemilerini koyman arasında büyük fark var dostum. Emin ol o Samsung’u masaya koyduğunda kimse Samsung olduğunu bile anlamayacak iPhone olmadığını bilecekler sadece. Öte yandan android telefonların çoğunun iPhone dan daha güçlü olduğunu bende kabul ediyorum. Statü meselesi.
Statü meselesi olarak bakılırsa insanların kafasında kurduğu, sürü psikolojisine dahil olan sorgulanmadan yüceltilmiş bir Apple üstünlüğü görülüyor. Kullanış açısından ve sunduğu şeyler açısından Samsung'un şu an mevcuttaki son Galaxy S serisi model telefonları tartışılmaz en üstün telefonlar arasında. Statü olarak bakılırsa evet herkes masaya 15 Pro Max koyduğunda seni ilah zannedebilir ama onun daha iyi olduğu anlamına gelmez, bilgisiz bir insanın ona yüklediği "en iyisi en pahalısı en kralı" anlamından dolayı o öyle gösterir. Ayrıca statü sahibi bir insanın elinde eğer iPhone X ya da iPhone 12 falan varsa kalkıp da 15 Pro Max almaya yelteneceğini bile sanmam, statü sahibi adam kendisini telefonuyla belli etmez ki, o yüzden bu statü olayı da tamamen bilgisiz insanların gözünü boyayabilmekten ibaret. S24 Ultra da kullandım, 15 Pro Max de kullandım. S24 Ultra aşırı keyifliydi, müthiş bir telefon. 15 Pro Max de inanılmaz iyi bir telefon, yapabildikleri fazlasıyla iyi. Tamamen kullanıcının ihtiyacına bağlı. Apple ekosistem kullanan kesinlikle iPhone alsın parası varsa, ekosistem ile ilgisi olmayan da S24 Ultra alsın parası cebinde kalsın.

PM ile düz arasındaki farklar nedir bu kadar? Açıklarsan hepimiz öğrenelim.

Android zaten kullanmam, o hikayeyi geçelim. Samsung, Sony, Motorola, HTC, Huawei, Meizu kullandım, bir daha kullanmam dedim, birkaç ay önce S23 almaya niyetlendim ve yeniden vazgeçtim. Bu saatten sonra düşünmem bile.
S23 almaya niyetlendiyseniz zaten gömmeniz çok normal. S23 serisi de evet güzel bir seriydi ancak aman aman değildi. Bahsettiğim seri S24 serisi ve alırsanız ne anlatmak istediğimi anlardınız. Bahsettiğiniz telefonların hepsini kullandım, hepsi de genellikle orta ya da altsınıf modeller üretiyordu HTC (popüler olduğu dönemden bahsediyorum) dışında. Bundan yola çıkarak Samsung tarafında da sanırsam yine alt model kullanıyordunuz. Lütfen bahsettiğim modele göre konuşun hocam. Kaldı ki Samsung Galaxy S serisi hiçbir zaman kimseyi üzmedi?

alixd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Ali
Pro modelleri daha çok satılabilir yapmak için yalın modellere 60hz koyuyorlar. Ki öyle de oluyor zaten, pro daha çok satılmış genelde. Ben de düz 13 kullanıyorum ve 35k'ya bile 60hz telefon almak üzmüştü.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
933,431
Üyeler
146,480
Son üye
hasandikmen0
Top Bottom