Neler Yeni

Iphone orijinal adaptor en ucuz nerede bulunur?

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,472
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Muhammet Yazıcı
Soru baslikta arkadaslar bildiginiz kampanya olsun o tarz bir sey varsa link atarsaniz sevinirim.
Edit: Konuyu guncelliyorum telefonu https://www.trendyol.com/apple/iphone-14-256-gb-mor-p-355707156?boutiqueId=618496&merchantId=968 buradan aldik. Geriye adaptor cartu curtu kaldi. Icinden adaptor cikmiyormus sanirim. Ondan dolayi konuyu adaptoru nereden alabilirim olarak guncelliyorum.
Ben normalde 650 TL iken pasajda 490’a gordum turkcell bayilerine bak derim

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,472
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,036
İsim
Ahmet Şeker
a101 online markette 489 tl en ucuz orijinalligi kesin olan budur herhalde

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,607
İsim
Selim
Ne alaka la? Sen babamin maasini nereden biliyorsun ki? Birde para yetmiyor yazmis hey allahim hey. Ulan diyelim ki param yetmiyor sanane? Oyle bir durumda yok orijinal olarak alabilecegim uygun olan bir yer varsa oradan alayim dedim. Neden pahaliya alayim ki? Bos bos mesajlar yazmak yerine konuya girme daha iyi.
Boş insan sizsiniz gayette belli babanın maaşı 👍 paranız yok 48k telefon alıyorsunuz sonra da burda indirimden adaptör arıyorsunuz 🤔 bu kafayla daha çok asgari ücretle çalışırsinız.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,472
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Boş insan sizsiniz gayette belli babanın maaşı 👍 paranız yok 48k telefon alıyorsunuz sonra da burda indirimden adaptör arıyorsunuz 🤔 bu kafayla daha çok asgari ücretle çalışırsinız.
Dostum senin kafan basmiyor galiba. Babamin maasi seni ilgilendirmez ayrica asgari ucret almiyor ve alsa da bir sorun olacagini dusunmuyorum. Bos bos yorumlar yapacagina konuya girme daha iyi. Insanlarin maasi seni bu kadar ilgilendirmesin git otede ne yapiyorsan yap.

Son düzenleme:

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,607
İsim
Selim
Dostum senin kafam basmiyor galiba. Babamin maasi seni ilgilendirmez ayrica asgari ucret almiyor ve alsa da bir sorun olacagini dusunmuyorum. Bos bos yorumlar yapacagina konuya girme daha iyi. Insanlarin maasi seni bu kadar ilgilendirmesin git otede ne yapiyorsan yap.
bimde var indirimden alın 😄

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,021
Üyeler
157,319
Son üye
ceycey78
Top Bottom